Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy lányra milyen hatással...

Egy lányra milyen hatással van a fehérjepor?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és minden nap kondizni járok, nagyon oda figyelek arra, hogy mit eszem, egy ideje már diétázom.

160cm vagyok, és 55 kg, nem vagyok kövér,de egy kicsit husibb alkat vagyok. Attól félek, hogy még nagyobb combjaim lennének tőle, mint sem jobban izmosodna tőle. Ajánlott nekem/lányoknak fehérje turmixot inni?

Előre is köszi!



2013. márc. 11. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
18%

Ugyan olyan hatással van, mint mindenki másra.

Elsődlegesen aminosavakkal látja el a szervezetedet, ugyan úgy mint a húsevés.


De ami érdekesebb, és kevesebbet beszélnek róla, az például az, hogy az olcsó, tejből készült fehérje porok ugyebár tartalmazzák a tejfehérjéket, növekedési faktorokat.. így a tej káros hatásait is előidézhetik. Autoimmun betegségeket okozhat a tej, inzulinrezisztenciát.. hogy ezeket kiváltja-e a fehérjepor? Jó kérdés, valószínű. Attól is függ mennyi kezelésen került át a termék.


A marha, tojás proteinnel nincsenek gondok, olyan mintha húst/tojást ennél.

2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!