Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mikor fog beindulni a fogyás?

Mikor fog beindulni a fogyás?

Figyelt kérdés
5 napja salátán ( jégsaláta, paradicsom, répa, kígyóubi) és zabkásán élek. Tegnap ugyan ettem 3 kiskanál mézet, meg egy szelet sajtot, de nem hinném, hogy emiatt mutatott ma a mérleg 1 kg-mal többet mint amivel indultam. Tudom,hogy van akinél késöbb indul be a fogyás, na de hogy ilyen étrend mellett akár egy dekát is hizzak, azért ezt furcsállom. Vagy valamit nagyon nem csinálok jól, pedig cukor, finomliszt száműzve.Mondjuk sportolni nem tudok, mert a kisbabámmal vagyok itthon, és ilyen időben nem viszem sétálni.
2013. márc. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Te 5 napja nem diétázol, hanem szabályosan koplalsz. Beállt rögtön a szervezeted tartalékos üzemmódra.

Tessék 1200 kalóriát bevinni naponta fehérjékből (hús, hal, tojás), zöldségekből, salátákból. A zabkását felejtsd el.

Ha így folytatod tovább, akkor be fog indulni a jojóeffektus és a dupláját hízod majd vissza.

2013. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért koplalok?A zabkásában van kalória, csaak kevesebb mint a tejbegrízben. A saláta persze gyakorlatilag 0 kalória, de akkoris ezt javasolják...

Reggel szoktam meginni egy tejeskávét. Dél fele a zabkását fahéjjal, délután megint egy adag zabkása, este 8kor pedig a sali....

Illetve talán annyi, hogy mellette kb fél liter 1,5-ös tej lecsúszik egy nap, erről nem mondtam le.

Hogyha délben húsit ennék, javulna a dolog? Miért, a salátát koplalásnak érzi a szervezetem?

2013. márc. 28. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

elég fura fogyókúrán vagy..

mindenesetre én úgy fogytam le hogy zöldséget ettem zöldséggel. szerencsére szeretem a salátát... ettem csirkemellet, halat fehérjeként.

nem tudom hogy van vele, de szerintem a zabkásában van szénhidrát, elég sok... bár lehet hogy tévedek! akkor bocsi :)

folyadékot mennyit iszol? és mit?

2013. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

amúgy teljes kiörlésű zabkása. Mondjuk ha ezt sem ennék, akkor tényleg szinte 0 kalóriát vinnék be..

2,5-3 liter édesítős teát iszok. Mondjuk ezt már 5 hónapja így csinálom, mióta megszületett a babám. És elötte is alap volt nekem a 2 liter, mindig is sokat ittam...

2013. márc. 28. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

te jó ég.... ez baromi egyoldalú és egészségtelen.

miért nem egy egészséges és kiegyensúlyozott étrendet követsz???


pl: sok zöldség, több fajta hús, tojás, hüvelyesek, néha gyömölcs, egészséges sütik (ritkán de teljesen belefér....)

a tej nem tudom mit keres az étrendben.

2013. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdező.. egyáltalán nem a a kalóriákról szól az egész.

pl én sokszor egész nap csak salátát eszek és jó ha beviszek 600 kcalt, mégse éhezek és egészségesen eszek.


attól mert teljes kiőrlésű attól még szénhidrát. az egész lisztes, gabonás dolgot hanyagolni kellene fogyókúránál...


nem tudom honnan vetted az ötletet, hogy egész nap zabkását egyél, de nagyon nagy butaság... persze egészséges, de nem állandóan! max 1-2 naponta egy tányérkával, ami eltelíti a gyomrot egy időre.


milyen teát iszol? az édesítőszer eléggé egészségtelen, remélem hogy tudod. nem szabad sokat használni belőle..

szerintem tiszta vizet is innod kellene. tehát pl 1,5 l víz- 1,5 l tea?

2013. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!