Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő után kezd...

Kb mennyi idő után kezd beindulni a fogyás?

Figyelt kérdés

ma kezdtem el egy fogyókúrát, vagy mondjuk úgy életmódváltást, mert csupán néhány kilótól szeretnék megszabadulni. 100 kiló vagyok, 171 cm, és 60 kg szeretnék lenni. ha sikerül 40 kilótól megszabadulnom, soha többé nem szeretnék egy kilót sem visszahízni és ezért mindent meg fogok tenni. nem koplalok, ugyanazokat az ételeket fogom enni, amit eddig is (anyagi okok miatt nem igazán tudok drága termékeket venni) de fél adagot mindenből. a kajával nem lesz gond, a mozgással volt a baj, mert sehogy sem tudtam magam rászánni egy kis tornára. ma elhatároztam magamat és tornáztam fél órát (sajnos több nem ment, de minden nap emelni fogom a percek számát). valami iszonyatosan jól esett. nagyon elszánt vagyok, szerintetek jövő nyárra sikerülne ledobnom a 40 kilót? nem szeretnék löttyedt lenni, ennek érdekében mit tegyek? kb mikorra fog látszani rajtam, hogy fogyok?


köszi a segítséget előre is.


19/L


2012. szept. 17. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne is vegyél semmiféle fogyókúrás cuccot, mert csak ablakon kidobott pénz. Ha belekezdesz csak az első 3-4 nap lesz nehéz utána könnyebb lesz.


Egyébként én is néhány hete kezdtem el fogyózni "felezős diétával". Már leadtam 2,6 kilót. Nekem heti kb. 0,5 kg megy le átlagosan. Úgy 15 kilót akarok leadni.


Ha érdekel itt szoktam 1-2 hetente irogatni, hogyan haladok:


[link]

2012. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is pont ma kezdtem fogyózni. Én 20-30 kilót szeretnék leadni. Lehet, hogy jövő nyárra sikerül, bár nem tudom. Nem ajánlott. Egyik ismerősöm 3 hónap alatt fogyott 10 kilót úgy, hogy nem lóg a bőre, de lehet, hogy te nem leszel ilyen szerencsés. Csak szép lassan. :) A kérdésre sajnos pontos választ nem tudok adni, bár én rengetegszer fogyóztam már, általában 1 hét után beindult, aztán csak úgy szaladtak le rólam a kilók, de sajnos nem volt elég kitartásom és visszajött. :( Remélem sikerül most. Sok siker neked. :)
2012. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv az előző vagyok!


Ha legalább olyan ütemben haladsz mint én, kb 0.5 kiló hetente, akkor 24 kiló biztosan lemegy jövőre. Minél több valakin a fölösleg, annál többet tud fogyni az elején. Aztán ahogy csökkennek a kilók a fogyás is kicsit lassul.


Rajtam még 15 kiló fölösleg van és így fogyok heti 0.5 kilót. Te valószínűleg többet is letudsz majd adni hetente.


A szobabicikli remek zsírégető. Használtan már 10-15 ezer Ft.-ért is lehet kapni. Nézz körül az apróhirdetési portálokon. De ha van biciklid akkor nincs is rá szükség.


Csak kitartás. :)

2012. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hopsz. Valaki írt közben. Az #1 és #3. vagyok én csak, hogy ne legyen félreértés. :)
2012. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, remélem sikerülni fog jövő nyárra, nagyon rajta leszek :)
2012. szept. 17. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak hetente mérd magad, de még jobb, ha kéthetente. Akkor látni fogod a változást.

Érdemes a centiket is felvezetni, általában sokkal látványosabban csökkenek, mint a kilók.


A torna mellé sétálj is! Szállj le hamarabb a buszról. Előbb csak egy megálló, majd két megálló...


Nem is hinné az ember, hogy egy ilyen egyszerű testmozgás, mint a séta, mennyire jó zsírégető.

Sokkal eredményesebb fogyás szempontjából, mint a torna.

Az inkább az alakformálásban hasznos.


Kitartást! ;)

2012. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!