Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akar beindulni a fogyás....

Nem akar beindulni a fogyás. Sőt, még híztam is. Lehet azért tűnik így mert megy a hasam?

Figyelt kérdés
Kb 1 napja. Nem tudom mi olyat ettem, szerintem nem is fogok rájönni. Mutathat ezért többet a mérleg? Akkora a hasam mint egy labda. 3 napja még nem ilyen volt. Most meg ráálltam a mérlegre és 1 kg-al még többet is mutatott:( nagyon elkeserített.:( Bár az elmúlt napokban kicsit elengedtem magam de azért ennyire nem.
2012. jún. 24. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha megy a hasad, akkor épp kevesebbet szokott mutatni...


Ugyanakkor most pár napig én is kifejezetten fel voltam puffadva, olyan voltam, mint egy terhes, a hasam kemény volt, fájt... Többet mutatott a mérleg is.

Szóval van ilyen is sajnos.

2012. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miből áll a fogyókúrád?

A menstruációs ciklusban hol tartasz?

A hasmenés lehet vírus miatt. Felénk most járvány van.

2012. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a meleg is megviseli a szerveztet, én is puffadtam tőle, plusz még meg is jött, szóval kész katasztrófa volt. ha előtte sok szénhidrátot ettél, az is visszatarthatja a vizet pluszba.

szerintem várd ki, egy hét múlva mérd meg újból, de ne csak a súlyra alapozz, mérd magad cm-ben is.

2012. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent, a testsúlynak csak egy töredéke a zsír, néhány kiló ide-oda bármi lehet. Vízháztartás, menstruáció, emésztés, stb. Teljesen butaság napi szinten méregetni.
2012. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát tornázom és próbálok odafigyelni arra hogy mit és mennyit eszem. Próbálok olyan 1600 kalória alatt maradni kicsivel. A menstruációm vagy 2 hete múlt el, szóval nem az. Hát remélem nem nyaltam be egy vírust bár gyanús hogy csak a széntabletta miatt maradnak bennem a dolgok :S na majd látjuk :)
2012. jún. 24. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!