Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha kamilla/cickafű teát...

Ha kamilla/cickafű teát iszok, és csak húst meg zöldségeket eszek, jó a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Szóval elég beteges vagyok, és kéne egy jó kis tisztító kúra. A kamilla/cickafű meg jó ezekhez.

Fogyni szeretnék sokat nyárig, amennyit csak lehet!

Szóval jó ha így táplálkozok? Egy nagyon minimális szabályszegéssel? Húslevest is ennék, mert főtt étel kell.

Meg találtam egy hagymás mártásos receptet neten, amibe két dl tejszín kell...



2013. ápr. 8. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
És vélemény a vércsoport diétáról?
2013. ápr. 8. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:

A tisztító kúra nem a tea, hanem a hús és zöldségevés.


Igen, az ember természetes étrendjén nem kövér, tehát fogyhatsz így.


Egyszer meg lehet enni a tejszínt is, de sosem lesz ajánlott.


Vércsoport diétának komoly elméleti alapjával még nem találkoztam. Nem is keresem, hiszen amit te írtál az hibátlan, egyszerű és jó.

2013. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nem fogyókúrázni kell, mivel annak a nevében is benne van, hogy kúra szerű, tehát ideiglenes. életmód váltás kell, de ezt az utat kevesebben választják, mert ez nem néhány hétig tart, hanem életed végéig. remélem segítettem :)
2013. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ma elkezdtem szedni a Reduce fogyókurás tablettát. Hogy besegítsem. Keveset eszem, holnaptól meg eljárok futni mert jo idő van.
2013. ápr. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!