Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet attól valami bajom ha...

Lehet attól valami bajom ha az elkövetkezendő hetekben csak tojást, csirkecombot, sonkát, zöldségeket és sovány túrót fogyasztok? Egyhangú táplálkozás, tudom, de nem lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem lenne egyhangú táplálkozás.


Többféle (teljes értékű) állati táplálékot is ennél, mellé már nem is kell más.

Persze a zöldségek jók, azokból is többfélét ennél.


Ez miért egyhangú?


A túrót nem értem, azt fölösleges lenne enni.

2013. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert ez gyakorlatilag hétfajta kaja, mert zöldségből Anyum csak répát, káposztát és salátát hajlandó venni, azt mondja a többi nagyon drága. A túrót azért választottam mert fehérjedús és nagyon laktat.
2013. jan. 20. 23:18
 3/8 poiu ***** válasza:
0%

NEEEEEEEEEM!!!!

Ez a normális kaja. Leszámítva a sovány túrót, minek ennéd, túrófüggő vagy?

2013. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezekből bármennyit ehetek, vagy számolgassam a kalóriákat?
2013. jan. 20. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Túróból nem, mert tele van növekedési hormonnal. A többiből igen, amennyivel jóllaksz. Azért akkora a gyomrod amekkora, hogy a megfelelő adag étellel jóllakjál.


Persze hogy télen csak korlátozott választék van zöldségekből. Ez MINDIG így volt ezen az égövön. De káposztán, kelkáposztán és répán hússal már lehet élni, és sokkal változatosabbnak számít, mint a legtöbb ember tej + gabona menüje (ez 2 étel, és egyik sem igazán jó).

2013. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..


Ide írtam, csak a változatossággal kapcsolatban, a legolcsóbb zölségekből néhány, amikre talán még 70k fizetés mellett is futja, hiszen többségük 200 ft/kg ár alatt van.

2013. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cékla, retek, újhagyma is elérhető árakon vannak. A cékla ráadásul jó méregtelenítő is. Reggel, éhgyomorra gyümölcs. Az alma kilója pl. 200 Ft körül van.
2013. jan. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Ha nem eszel keményítőt, akkor nem kell kalórát számolnod. Egy dologra azért figyelj, ha fogyni akarsz, akkor nagyon zsíros cupákot ne egyél. Kicsit zsíros hús mehet nyugodtan.
2013. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!