Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Két szelet tésztában hány...

Két szelet tésztában hány kcal van? Nagyon édes, házilag volt készítve és egy kevés dzsem is volt rajta.

Figyelt kérdés
Nem szoktam szénhidrátot enni,de most nagyon megkívántam és megettem :( Hány kcal van benne kb. ? Azért kérdem,hogy tudjam még mennyit ehetek ma...lehet 400 kcal is ez a tészta ? Várok válaszokat,véleményeket ...

2013. ápr. 21. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja tudni kitalálni, hogy te mit értesz "tészta" alatt...
2013. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát a tészta,az tésztát jelent...nincs két értelme...
2013. ápr. 21. 12:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudom milyen tésztára gondolsz. Ha valaki csak simán tésztát mond, én arra gondolok, hogy spagetti, rövidmetélt stb. De abból hogy lehet 2 szeletet enni?? Nem süteményre gondolsz véletlenül?
2013. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, pl mert a tésztát nem szeletben lehet általában mérni, mert tányérba tesszük.
2013. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonlít,nagyobb és nincs benne krém.

[link]

2013. ápr. 21. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem tésztának nevezzünk, hanem süteménynek. A képen almás pite van(ha jól látom). Ha ilyesmit ettél lekvárral, az valóban lehet 3-400 kcal is.
2013. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen,süteményre gondoltam,

nálunk a a spagettit és amit "tésztának" mondnak laskát jelent.

2013. ápr. 21. 12:53
 8/13 A kérdező kommentje:
Romániában élek ,itt mindenki tésztának mondja a süteményeket :)
2013. ápr. 21. 12:56
 9/13 anonim válasza:
Nyugi, semmi bajod nem lesz tőle, ha időközönként egy kicsit sütizel :) Amúgy sem a kcal a lényeg, hanem zsír, cukor, szénhidrát összetétel... Akkor van probléma, ha mindennapos a nasizás! :)
2013. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát majdnem minden napos a nasizás...

pl.tegnapelőtt puliszkát ettem tejföllel,nem sokat,de nem túl fogyókúrás étel,az előtti nap egy laskás(tésztás)levest...,ma meg ezt,nagyon rosszul csinálom ezt a fogyókúrát...

2013. ápr. 21. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!