Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Másfél szelet ketchupos-sajtos...

Másfél szelet ketchupos-sajtos lángos hány kcal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de szerintem ketchup helyett tejfölt tegyél rá:)
2013. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megettem :D
2013. ápr. 10. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolyan lángossal fogyózol vagy ez csak kamu kérdés? :D

Bár mivel annyi eszed sincs hogy mi körülbelül sem tudhatjuk mekkora az a lángos és hogyan készült, sejtem hogy ez sajnos valós kérdés...

2013. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyik lángos közepes am másik pedig egy közepesnek a fele. És igen fogyózok csak ma becsuszott egy ilyen kaja.
2013. ápr. 10. 15:33
 5/7 anonim válasza:

tök mindegy hány kalória, sok!

folytasd a fogyókúrát mintha nem történt volna semmi, ha ezen rágódsz akkor se fog eltűnni az a néhány kcal. :)

máskor jobban figyelj

2013. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan egzakt választ vársz egy ilyen kérdésre?

Ha 2 méter a lángos átmérője és 30 centi vastag akkor elég sok. Ezt inkább a vicc kategóriába kellett volna írnod, mert szerintem ezt te sem gondoltad komolyan.

Ebsztad ez van, máskor ne csinálj ilyet, ha eredményt is szeretnél. Egy ilyennel több napi munkát is elbszhatsz, de ha minél tovább szeretsz szenvedni, hajrá

2013. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja érteni hogy miről beszéltek ha nem áruljátok el neki hogy az ételeknek nem csak a kalória tartalmát kéne nézni...
2013. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!