Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Két szelet tésztában hány...

Két szelet tésztában hány kcal van? Nagyon édes, házilag volt készítve és egy kevés dzsem is volt rajta.

Figyelt kérdés
Nem szoktam szénhidrátot enni,de most nagyon megkívántam és megettem :( Hány kcal van benne kb. ? Azért kérdem,hogy tudjam még mennyit ehetek ma...lehet 400 kcal is ez a tészta ? Várok válaszokat,véleményeket ...

2013. ápr. 21. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát bizony ez sütemény, úgyhogy ha tésztát mondasz, ne csodálkozz, ha nem értik az emberek... Tészta a spagetti, vagy metélt... Ezeket nem darabban mérjük.


Szóval tisztáztuk, hogy süteményt ettél, de azt még mindig nem tudjuk, hogy mit, és a "nagyobb" mit takar, de szerintem simán lehetett a két darab 5-600 kcal is. Sajnos sok van ezekben. :(


Viszont finomak, szóval néha kell is. :D

2013. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. ápr. 21. 18:57
 13/13 anonim válasza:

Akkor úgy mondom, hogy hosszú távon nem túl jó a napi nasizás :) Ez még így belefér, inkább arra figyelj oda, hogy a héten már ne egyél több tésztás ételt, mert hát igen, a tészta nem igazán fogyókúrás kaja :D Vagy ilyen esetekben mozogj egy picivel többet azon a napon!

#9-es voltam.

2013. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!