Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az arcomból hogyan tudok...

Az arcomból hogyan tudok fogyni? Van erre valami módszer?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen meg vagyok elégedve a testemmel, csak az arcomat kissé kereknek érzem, ezen szeretnék változtatni.
2013. máj. 19. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen étrend kérdése. A genetikailag meghatározott formához képest az étrend hatására lehet puffadtabb a test, lehet szálkásabb. Lehet annyi plusz zsír (vagy megkötött víz) van a testeden amit az arcodon problémásnak találsz, de az egész testeden nem tűnik fel, szépen eloszlik.
2013. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akinek alapból genetikailag kerekebb az arca, hiába vékony a teste. Ez ellen nem sokat lehet tenni.
2013. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy már kb. 1-1,5 éve fegyencedzést csinálok. Heti 3-4 alkalommal lenyomok napi 3x50 fekvőtámaszt, plusz 1.000 felülést. A testemmel teljesen elégedett vagyok, az arcom is csak kicsit zavar. Sokan mondják, h helyes vagyok, semmi gond nincs vele. Lehet, h csak én képzelem be magamnak?
2013. máj. 19. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet kritikusabb vagy magaddal szemben, sőt szinte biztos.

Barátnőm szokott idegeskedni, hogy "cipófeje", "kalácsképe" van, pedig normális, szép arca van. Csak hát ő beesett pofit szeretne. Szerintem, ha mások is helyesnek látnak, nem lehet ott gond. :)

2013. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell fogyni mint mindenki másnak, heti 3x 40-60 perc kocogás/biciklizés és fehérjedús diéta. Gondolom nem újdonság mert mondtad hogy sűrűn edzel.


Egyébként a helyes testtartás csodákra képes. Kihúzod magad, fejed nem dől előre, nyakad picit megfeszül egyenesen előre nézel, vállad hátra mellkas ki. Ha ezt a pozitúrát tartod ülés gépezés közben nagyjarészt, és így fogysz, akkor javulnak az vonásaid az áll környékén. Az arcizmaidat is tornáztasd meg naponta. Grimaszolj szabad perceidben (ne össze vissza, legyen benne valami rendszer) sok ilyen gyakorlatot találni a neten, röhejes de markánsabbak lesznek tőle az arcvonások, valamiféle formát ad. Nyakat se felejtsd el nyújtani. Ha figyelsz a testtartásodra, igazán sokat csinálod és mellé fogysz is, meg fog változni az arcod. Nekem vékony létemre tokám volt, mindig előre dőlő fejjel gépeztem görnyedten. Hónapokig csináltam gyakorlatokat a netről, mellette edzettem és szálkásodtam és magamra se ismertem utána. Szóval ja, lehet arcra "gyúrni".

2013. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!