Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az a módszer amitől könnyen...

Mi az a módszer amitől könnyen le lehet fogyni? Terhesség után egy pár kilo feljött rám

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a futásra esküszöm, ha rendszeresen csinálod, akkor olvadnak le a kilók. Én úgy csinálom, hogy futás kint, konditerem, heti háromszor, legalább izmosodom is. Ja, és este nem nagyon enni, mert az a legrosszabb.Már egész szépen meg le az alsó hasamról, nem annyira megereszkedett és zsíros.

Legalábbis nekem ez vált be, és ezt is szeretem. Persze még jók az ilyen aerobik órák is, csak én nem szeretem.

2013. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsére ismerek több embert is, akinek pár év alatt eléggé megártott a futás, meg hát a tény, hogy az emberi szervezet (főleg a nőké) nem futásra teremtetett. Evvan.


De mivel zsíros küzdősportolókat is ismerek, akik valószínűleg több energiát használnak el edzéssel mint egy kocogó, így nagyjából gyanítható az is, hogy edzéstől senki sem fogy..


DE hús és zöldségevéssel beáll a szervezetünkben az a hormonális egyensúly, ami mellett természetes és könnyed a zsírvesztés. A kenyérevéssel, édességekkel, tejtermékekkel ezt a finom rendszert betegítjük meg, hát vissza kell állni a normális kerékvágásba.

2013. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!