Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Zsírral is lehet fogyózni?

Zsírral is lehet fogyózni?

Figyelt kérdés
Zsírosan eszem, viszont szénhidrátból keveset (pl. köretnek ebédhez rizst), fehérjéből is fogyasztok rendesen. Ha sok tengeri herkentyűt, csibeaprólékot és tojásrántottát kolbásszal eszek sok-sok zöldséggel, akkor ugyanúgy fogyhatok zsírból? :D Rendszeresen végzek testedzést.

2013. jún. 12. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ja. Ha a kalória beviteled megfelelően alacsony.
2013. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor fogytam, amikor sok zsírt és viszonylag kevés szénhidrátot ettem. Nekem alap, hogy ha éhes vagyok, eszem, viszont szénhidrátdús táplálkozással könnyen megéhezem... Ilyenkor jönnek a jóval 2000 kalória fölötti, folyton éhes, enervált napok. Zsírral sokkal jobb. Biztos nem mindenki ilyen, de én csak sok zsírral tudom lejjebb vinni a napi kalóriabevitelemet s elérni, hogy jóllakott és energikus legyek egész nap. Illetve a gyümölcsös kísérleteimet most kezdem, mert végre elkezdett érni a cseresznye a kertben ;)
2013. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 poiu ***** válasza:
91%
Ha zsírosan eszel és fogyni akarsz, akkor a keményítőt teljesen ki kell iktatnod (tehát nem lehet rizs a köret, csak zöldség). Keress rá az Atkins diétára, az ilyesmi.
2013. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Nézd meg a ketogén diétát:

[link]

2013. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló leírta a kulcsszót, ketogén diéta, ajánlom még az ultimate diet 2.0-t ez is ketogén diéta,konkrét tervvel.
2013. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 poiu ***** válasza:
Atkins: betartható ketogén diéta túlzások nélkül. Az UD2 profiknak van, ahogy a szerzők világosan le is írják. Nem szenvedni akarsz, csak egy kis zsírt veszteni...
2013. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A tengeri herkentyűk mióta számítanak zsíros kajának??:D
2013. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
A zsír nem emeli meg az inzulinszintünket, viszont alapvető építő tápanyag (sejtek alkotója) és energiaforrás. Nem okoz olyan anyagcserezavarokat mint a cukor, nem okoz zsírosodást, hormonzavarokat. Sőt inkább segít ezeket elkerülni, mivel hormonok alkotója is (pl. a koleszterin) illetve aki zsírt eszik mint te, az már nem eszik cukrot, mert fölösleges hiszen jóllakik és elég energiája van az elfogyasztott zsírból is.
2013. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
amit a felettem szóló írt az igaz, de én azért kikalkulálnám a helyedben, hogy pontosan mennyi zsírra is van szükségem naponta és nem lépném át azt a határt, így a tuti
2013. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző: Node hogyan kalkulálja ki? Azt tuti nem lehet megmondani, hogy pontosan mennyire van szükség, de arról is erősen megoszlanak a vélemények, hogy ha fogyni akar az ember, akkor mennyi zsírt egyen... Nekem személy szerint egyszerű, mert a CH-nak valamelyest alacsonynak kell lennie, a fehérjebevitelem kicsivel a minimális szint fölött, mert annál sokkal többet nem tudok bevinni, úgyhogy a zsírnak kell kitennie a kalóriabevitelem nagyobbik felét, de másoknál ez nem ilyen egyértelmű.
2013. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!