Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 het alatt hogyan adhatok le...

2 het alatt hogyan adhatok le kb.5kg-t? Szemelyes okokbol nem bovithetem ki az idot. Ezutan eletmod valtas jon, vagyis mar 3 hete kisse paleosan eszek, csak kevesebb zsirral es semmi kenyerel. Mi valt be nektek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 20:00
 1/5 anonim válasza:

2 hét alatt állítólag lehetetlenség zsírból leadni 5 kg-t.

Azt javaslom előtte mindenképp méregteleníts, mert az segíti a fogyást.

Cukros dolgokat, kenyeret-tésztákat mindenképp kerüld, de gondolom ezzel nem mondtam újat. Igyál sok folyadékot ! (napi 1,5-2 liter)

Ha ragaszkodsz 2 hét alatt mínusz 5 kilóhoz akkor a neten keress egy olyan diétát, ami számodra elfogadható. Beválni be fog csak nem túl egészséges. A mozgás is nagyon lényeges! Ha teheted fuss, lépcsőzz vagy sétálj sokat. Én is életmódot váltottam, ( elfogytam 19 kilót) tudom nem a legkönnyebb. Még hátra van -13 kilogramm. Igaz, hogy 3 napja mindent eszem, de próbálok vissza állni. Szóval kitartás !

2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mar lassan eggy eve szinte minden nap futok egy orat es emiatt e;eg izmos vagyok, de par honapja elhagytam magam es 8kg plusz lett az eredmenye.. Ezt szeretnem leadni,mert nem sokara ujra talalkazom azzal az emberrel aki nagyon sokat jenlent nekem es jo benyomast szeretnek tenni ra.
2013. máj. 31. 20:23
 3/5 anonim válasza:

Akkor hasonló cipőben járunk :)

Remélem a segítségedre tudtam lenni, sok szerencsét! :)

2013. jún. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, es neked is ! :)
2013. jún. 1. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

5 kilogram leadasahoz 35000 (igen, harmicotezer) kalorianyi deficitet kell teremtened, ami 2 het eseteben napi 2500 kaloria minuszt jelent. Miutan kb. 1000 kalorianyit mindenkepp enni kell, igy napi 3500 kalorianyi sportot kellene vegezned, ami kb. 5 oranyi intenziv futast jelent. Gondolom ebbol a peldabol latod, nem lehet 5 kilot leadni 2 het alatt.


Ha megis talalsz valami 'csoda dietat', hiaba iger -8 kilot 2 het alatt, nem fog menni. Ehezni fogsz, erotlen leszel, es az elvesztett suly nagy resze viz lesz, ami a dieta utan egybol visszajon.

2013. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!