Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szeretnék lefogyni. Nem...

Szeretnék lefogyni. Nem tudnátok tippeket adni? Jelenleg 186 100kg 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 19:13
1 2
 11/14 A Tengerész ***** válasza:
Ez a sokadik fogyis kérdés errefelé. Megint mondom, felét enni, dupláját mozogni. Fél-egy kiló havonta, nem gyors, de a kilókat is lassan szedted fel.
2013. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hali! Ha egészségesen szeretnél fogyni, akkor paleo étrend.

Csokiból csak étcsoki, semmi cukros kaja, semmi gabona (tészta és süti sem), kivéve néha zab, esetleg rizs, mint kompromisszum. Felejtsd el a tejet és tejterméket, a szóját és a hüvelyeseket. Hús, hal és zöldség minden mennyiségben.

Ahány százalékban betartod, úgy fogsz fogyni. Tapasztalatból mondom.

2013. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ne egyél chipseket ne igyál cukros üdítőket és esténként járj el futni ! sok sikert :)
2013. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
76 kilonak kene lenned :) .amugy en most 16 eves lany vagyok 163 cm 55 kg .de ket eve meg 70 kg folott voltam! .azt javaslom amit enis csinaltam hogy semmi cukor es kenyer.egyel rengetek nagyon finom gyunolcsot es sok hust salataval .vagy jo levesek is vannak .es elosszor csak bringazz mert nekem a futas alig ment.aztan ha lement egy kicsi akkor kezdj futni.de ha nagyon nem megy akkor ezek mellett ajanloma bio cl a +t-t ami zold tea kivonatot tartalmaz es segithet a fogyasban .en most leakarok adni 5kg-t mert meg egy kicsit dundinak tunok mert alacsony vagyok .szoval kitartast !:)
2013. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!