Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnatok tippeket hogy hogyan...

Adnatok tippeket hogy hogyan tudnek lefogyni jovo nyarig?

Figyelt kérdés
15 L kb 157 cm 62 kg....mar egyszer sikerult lefogynom s az eletemet rendszeresse tenni...ennek vege szakadt amikor kulfoldre koltoztunk..az itteni eletmod annyira rossz hogy lehetetlen nem elhizni...Mozognal NEM ENGEDIK!!!! Nem ennel Nem lehet mert az az egyetlen passziod boldogsagod ugymond...Amerikai eletmod szar....De ennek eleg!! Otthon tudtam volna hogy kell lefogyni itt fogalmam sincs...se haverom az iskola hidegen hagy (kituno voltam otthon)so nincs remeny elet energia...es meg a hizas is a lelkiek mellett...nem....jovo nyarra akarok lefogyni...Irnatok praktikakat..modszereket...hidjetek el ez anagy gyulolet hogy itt kell lennem ez az oka mindennek....55 kg szeretnek lenni
2010. aug. 3. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nem teljesen értem. Ki nem engedi, hogy mozogj?

Simán kocoghatnál hozzátok közel eső parkban. Vagy görkorizz, bringázz. Otthon is tornázhatsz, Rubint Rékát ajánlom. Hihetetlenül jó:)

Kaja..hát igen...a koplalással nem érsz el semmit, csak azt, hogy visszahízol később mindent duplán. És hát az amerikai konyha nem az egészséges ételekről híres...De zöldség, gyümölcs, tejtermék, húsok, teljeskiőrlésű pékáruk ott is vannak. Ezekből egyél napjában 5x. Édességet, hamburgert/hotdogot kerüld el.

2010. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem engedik?:) melyik városban vagy? van egy pár amerikai ismerősöm és mind sportol. általában a külvárosokban mindenkinek van kosárlabdapalánkja, sokan futnak is a parkokban. na meg ott sem kell a gyorsfagyasztott kajákat enni, lehet kapni zöldséget gyümit, rozskenyeret stb.
2010. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jövő nyárig? ne hülyesékejd már 7 kilot lefogyz 2 hónap alatt is

kevesebb kaja ha nem tudsz mozogni

de én ezt az egész kérdést nem értem:S:S

2010. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudjatok az a nagy gaz hogy nagyon gyulolok itt lenni mert barataim senkim sincs tt egesznap a hazba rohadok...a tavolsagok akkora hogy egy boltba nem tudsz gyalog lemenni...itt gyalolglas olyan nincsen..mindent autoval kell h megtortenjen...:( ezt nehez elmagyarazni amugy canadaban elek....Mindegy aki ezt nem tapasztalta aznem erti...hiaba mondok akarmit...en se hitte volna el hogy mi van itt ha nem lennek benne ...Kajak egesznap bevagyok zarva hazba..semmihez nincs kedvem...szar az egesz...Ez az egsz kiszivja belolem az elet energia es ezert nincs kedvem elni a fogyashoz meg akarat kell...de igy hogy ha meg elni sincs kedvem...utalok itt lenni :@@:@
2010. aug. 3. 18:47
 5/13 A kérdező kommentje:
Nah de mindegy lenygtelen...Tippek 6 utan nem eves??? napi hany perces torna mikor??? Reggeli ebed vagy ....
2010. aug. 3. 18:51
 6/13 anonim ***** válasza:
és ki a fene akadályozza meg, hogy tornázz, vagy fuss a ház körül?
2010. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
voltam amerikában és kanadában is. egy mini steppert ott is tudsz venni, futni ott is el tudsz menni, gym-ek ott is vannak. az meg hogy mindenki mindenhova kocsival megy az egy dolog, attól lehet sportolni. szóval ez a nem tudok mozogni ez egy nagy bullshit duma. az élelmiszerüzletekben meg pláne mindent megtalálsz , bio, natur stb stb stb..aki akar az tud mozogni aki meg nem az csak a kifogásokat keresi.
2010. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem nem tenlyleg nem ertitek..amikor ide kijottem meg unalomuzes ellen is egesznap tornaztam...lent a basmentben...de nem sokaig birtam csak 3 honapig...nem volt mar erom..de azert mert..nem igaz hogy senki nem erti meg...nincs kedvem semmihez..senkim sincs itt kesz borton..ahhoz meg kinek van kedve hogy mindennap fusson korbe-korbe meg tornazzon...ha azokban a pillanatokban amikor megbotlanal nincsen aki kihuzzon a szarbol ;@:@ oly annyira utalok itt lenni hogy szinte mar a depresszio kerulget..a csaladommal egyutt..ezert ugy dontottunk hogy megyunk haza...lesz ami lesz....Hat Senki nem erti meg kinek van meg plusba arra ereje mert ehhez + akarat kell hogy a depresszioja mellett meg rohangasszon...meg tornazzon eleinte birtam eleg kemenyen 3 honapig sot..tavaly majustol kezdtem eletmodvaltast kaja+torna mindegy egyes nap ...egeszen decemberig...le is fogytam 10 kg-ot...de utana vissza jott mert a nagy maganyomba nem volt akit felhivjak vagy hogy kijojjon velem valahova...egy percre is csak a hazban egyedul orokke ugy meg mi csinaljak egy magam az utcan??? Hulyuljek egy faval???
2010. aug. 4. 01:36
 9/13 A kérdező kommentje:
egyebkent amikor a 10 lement otthon voltam..es nem itt
2010. aug. 4. 01:37
 10/13 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


Vagyis igazából az a legnagyobb gondod, hogy egyedül vagy, és ezért úgy érzed, hogy minek hogy lefogyj, mert úgyse lát senki, úgyse lesz akinek tetszél mert egyedül vagy?

vagy annyira magányos vagy, hogy már az se érdekel hogy nézel ki?

kikkel vagy kint eggyütt?

gondolom suliba ott is jársz, már csak egy hónap, és ott is vannak pasik:D

gondolj arra hogy ne másért, hanem önmagadért változol, most rossz mert egyedül vagy, de ez nem lesz mindig így, és akkor már nehezebb lesz leadni mondjuk 100 kiloból.

mert szerintem nem is nagyon van rajtad felesleg, kb 5-6 kilo, azokat meg most még könnyebb leadni

ne szomorkodj, biztos hogy ott is lesznek barátaid a suliban, akikért érdemes jól kinézni

még nagyon fiatal avgy, hidd el tudom mien rossz, én is sokáig voltam egyedül, és nem érdekelt, hogy hogy nézek ki

azt jött egy pasi(L) na most ő érte változok (fogyok) meg magamért, ő azt modnja így szeret ahogy vagyok, de nekem ez nem tetszik, kár hogy nem kaptam hamarabb észbe, de változni sose késő!

ne add fel, remény mindig van

2010. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!