Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Maradhat a hasonló étrend,...

Maradhat a hasonló étrend, vagy változtatnom kellene valamin?

Figyelt kérdés

A reggelim az szerintem jó: cottage cheese vagy tojás, vagy sonka, mellé 2 db szezámmagos ropogós kenyér (Lidl rivercote), paprika, paradicsom, uborka.

Majd tízórai gyanánt egy barack.

Az ebédem: tegnap kacsazsíron sült hagymás cukkini karikákat ettem, sült csirkemellen (elég sok kacsazsírt használtam, le is öntöttem róla mikor megsült mert nem bírtam megenni). Ez így jó volt? Szabad kacsazsíron sütögetni ha fogyni szeretnék?

Ma szezámmagos hekk filé lesz ebédre, sütőben sütve, de szeretnék alá ismét kacsazsírt rakni, köretként főtt karfiol és talán a tegnapról megmaradt cukkini.

Holnap ebédre oldalast szeretnék sütni (sütőben saját zsírjában sütve) a családnak, abból ennék egy kicsit, valami jó kis zöldség körettel.

Csak nem tudom, hogy ezeket az ebédeket szabad-e ennem. Mit gondoltok?


Estére már csak salátát eszek, zöldségeket.


2013. júl. 12. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szabad, annyi hogy nem eszel hozzá kenyeret meg cukros dolgokat, pl zöldséggel eszed akkor simán jó.
2013. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem eszem hozzá lisztes, keményítős ételeket. A 2 szezámmagos ropogós kenyér van reggelire, de ezt nem tudom elhagyni, szerintem belefér.

A csirkemell száraz, gondolkodtam azon, hogy mivel kellene kicsit szaftosabbá tenni, a kacsazsír volt itthon.

Ésszel, egészségesen szeretnék táplálkozni, mert élnem kell (anyukám meghalt pici koromban, ezért félek én is), nem csak egy fogyókúrát szeretnék tartani x héten át, hanem életmódot szeretnék fenntartani.

2013. júl. 12. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó lesz :)

Remek, hogy ennyi fehérjét viszel be is nagyon sok fogyókúra ideje alatt! És a zöldség is :)Jobban nem is indíthattál volna.

Talán még annyit javíthatsz, hogy a cottage cheese-t utolsó esti étkezésre teheted, mert az lassú felszívódású fehérje. Reggel pedig inkább gyorsra van szükséged.

A kacsazsír finom, de ne vidd túlzásba. Ha mindenképp muszáj zsírt használnod(én vízzel sütök, ha kell néha pótlom, nem rakok semmihez olajat, eddig nem égett le sose a kajám :)) Tényleg csak annyi zsírt használj, amennyi mindenképp kell, az étel elkészítéséhez, de ne többet!

2013. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kimarad egy-két szó: *remek, hogy ennyi fehérjét viszel be, kell is nagyon sok belőle fogyókúra ideje alatt!
2013. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!