Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek igy lefogyok?...

Ramanda kérdése:

Szerintetek igy lefogyok? Kerlek irjatok

Figyelt kérdés
Reggelire eszek ket abonett kenyeret zoldseggel es sonkaval.ezt olyan 8 ora korul.aztan 3 es 4 kozott eszek valami kaloriaszegeny etelt. Mondjuk paroltzoldseget vagy hust halat es este elmegyek 8 km-t futni. Nem vagyok dagadt csak szeretnek par kilot leadni ...igy sikerulni fog ?

2013. júl. 14. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz
2013. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
a fogyás logikája egyszerű, több kalóriát kell elégetni adott nap, mint amennyit beviszel. viszont azzal h kevés alkalommal eszel, ahogy írtad az anyagcseréd le fog lassulni, és a szervezet ilyenkor zsírt tart vissza. ezért esznek a testépítők diéta időszakában is napi 5-6-szor. másrészt ilyen kevés kajával kibírni egy napot az durva. a többi amit írtál szerintem jó.
2013. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Majd futás közben összeesel. Ez így éhezés!

Sikerülni fog, mert gyakorlatilag nem eszel, viszont hamar vissza is fogod hízni.

Normális, egészséges étkezés mellett sportolj. Bőven elég, ha csak kiiktatod a cukrot, kenyeret, sütiket. Ha csak nem egészségre ártalmas, nagy súlyfeleslegről van szó, és orvosi ellenőrzés mellett fogysz, akkor a fogyókúra értelmetlen. Benne van a nevében, hogy "kúra". Ha vége, akkor szerinted mi fog történni? Hízni fogsz. Ráadásul a szervezeted rááll a tartalékolásra, mert nem kap elég sok tápanyagot, és lassul az anyagcseréd.

2013. júl. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
egyetértek az elöttem szólóval.. ugyanis a kalória beviteled nagyon kevés és ezért a szervezeted tartalékolni fog sokkal jobban mint máskor, és ha a diéta alatt fogysz is utána ha abbahagyod akkor nagyon gyorsan vissza fogod szedni azt amit leadtál, ha nem többet.Semmiképpen se éheztesd magad ha éhes vagy kapj be egy almát vagy vmi zöldséget.. de semmiképp se éhezz :) a futás nagyon sok sikert :)
2013. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
* a futás nagyon jó sok sikert hozzá!!*
2013. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a kommenteket.

Esetleg tudnayok nekem segiteni hogy mit egyek? Tudom hogy az eredmenyes fogyas nem gyors,de megis szertnek 5 kilot leadni2-3 het alatt.wzt el tudom erni valahogy?

2013. júl. 15. 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Hal, hús, tojás, rengeteg zöldség, víz.

Kerülendők: tejtermékek, hüvelyesek, lisztes kaják.

Ilyen ecccerű!

2013. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.eloszor is koszonom valaszodat.probaltam ugy hogy reggel=abonett tizorai=gyum ebed=hus,hal zoldseg.. Uzsi=salata vacsi= semmi emellett futittam es nem ment le semmi.szerinted miert ?
2013. júl. 15. 09:33
 9/9 anonim válasza:

Nézd !!

Ma ezt kezdtem én is el.. de én csak 1 hétig fogom csinálni valami ok miatt ..aztán kihagyok egy hetet es utánna megint egy hétig fogyizok :)


Ha úgysem szeretnél annyit enni akkor szerintem ezt próbáld ki..:)

Nekem tetszik ez a terv !! :)

Sok siekrt hozzá ..

2013. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!