Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ismertek olyan saját készítésű...

Ismertek olyan saját készítésű saláta öntetet aminek alacsony a kalória, és a zsír tartalma? Ha igen írjátok kérlek le a receptet!

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Naturjoghurt füszerekkel
2013. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ecet, só, bors, zöldfűszerek, víz.


Miért kell hogy zsírszegény legyen? A zsír jó fogyáskor (alapvetően, ha nincs olyan betegséged ami miatt nem).

2013. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért kell zsírszegénynek lennie. Az átlagos saláta eleve alig tartalmaz kalóriát, egy kis zsírral (márpedig sokat nem igényel) csak laktatóbb lesz :) (S sokkal egészségesebb, hasznosabb, ha ez a zsírkerülés jellemző az étkezés egyéb elemeire is. A zsír fontos makrotápanyag, fogyasztani kell bizonyos mértékben, keveset, vagy sokat, de semmiképpen nem elhanyagolható mértékben.)


Nem szoktam salátát enni, ha mégis, arra csak balzsamecetet öntök (s ha véletlenül nem lenne benne sült hagyma, akkor pici olívaolajat is, de jobban szeretem a hagymás verziót).

2013. júl. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!