Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eldöntödtem hogy lefogyok, de...

Eldöntödtem hogy lefogyok, de miket egyek, meg milyen gyakorlatokat végezek el hogy lejöjjön a pocimon meg a combomon a felesleg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég ciki, de sajnos nagyon elvagyok hizva, és eldöntödtem hogy le akarok fogyni,és tudom ahoz sport kell, meg a legfontosabb az étrend. Meg milyen főt ételek vannak amik diétásak, és finomak ? :D talán tudtok recepteket linkelni? :)) Meg mégegy fontos tényező van,.... a stria... tudom hogy nem tünnek el teljesen de hogyan halványitsak rajta ? :S elöre is köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segitenétek :D
2013. jún. 30. 03:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírod hány kg vagy? Mert nem mindegy egyáltalán. Én 116 kg voltam picit több, mint egy éve. A lényeg a mozgás, és kevesebb kalória bevitele, no meg a napi 2-2,5 l víz.

Én is ettem "mindent" szinte, mint a fogyókúra előtt, csak kevesebbet, és a mozgás kapta a főszerepet. Nekem nincs pénzem ilyen-olyan fogyis kajákat megvenni, nehéz a mindennapi megélhetésem is.

Próbáltam futni, persze sikertelenül a nagy súly miatt, féltem, hogy baja lesz a térdeimnek. Maradtam a kerékpározásnál, és a gyaloglásnál. Azóta 20 kg ment le rólam. Télen kicsit trehány voltam, 3-4 kg visszajött, de azóta ismét fogyogatok. Igaz nagyobb súlyból könnyebb leadni, megtartani annál inkább...

A stria.. Sok mindent azzal nem tudsz tenni. Idővel halványul majd. Esetleg masszázs vagy lézerkezelés...

2013. jún. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 115 kg voltam ( gerincműtét miatt nem tudtam mozogni, nem dolgozhattam, depis zabálás volt itthon).

Aztán mikor engedtek végre sporzolni, vettem egy pár futócipőt, és futottam első nap vagy száz métert. Mindennap kicsit több lett a futás, kevesebb a séta. 90 kilósan ajottak egy edzéstervet (első öt km-em, fent van a neten). Azt màr simán végigcsináltam.

Van egy jópofa blog, mozog a zaza, na ő sok erőt adhat. És lehet csatlakozni a fb-n a Dagadt Köcsögökhöz, jó kis csapat, mindenki fut, ki kisebb, ki nagyobb túlsúllyal.

Étkezésről meg annyit, hogy amikor már harmadszor keltem hatkor, higy futni menjek, minden különösebb elhatározás nélkül kevesebbet ettem. Egyszerűen nem akartam tönkretenni a munkát, amit a keserves mozgAssal elértem.


Sok sikert!!!!

2013. jún. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*ról.

Szálkásító étrend kell.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]


és Kardio mozgás.

2013. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és nagyon ügyesek vgytok hogy enyi kilotól megszabadultatok,... ja .. és én 93 kg vagyok, és minimum leszeretnék fogyni 10 kg, de hát ahoz is nagyon sok munka kell :)
2013. júl. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!