Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmód váltással és sporttal...

Életmód váltással és sporttal letudok adni még 10 kilót hogy jól nézzek ki és zsírból fogyjak? Írjatok léccives!

Figyelt kérdés

Itt az étrendem amit mindennap követek:

Reggelire: Egy barna zsemle vagy korpás kifli kis vaj bele sovány sonka és mellé pár szelet zöldség

Tízórai (csak ha megéhezem): 1 db alma

Ebéd: Tükörtojás kis vajon készítve mellé zöldségek,hal,csirke,sovány hús zöldségekkel akár párolva nyersen , főzelékek ..

Vacsorára kefír vagy egy db alma pár szelet sajttal.

Menne a 10 kiló leadása???


2013. jún. 19. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, így menni fog!

Viszont ami nem jó:

a vajat hagyd el. sosem értettem azokat, akik vajat esznek. mi benne a jó??

vacsorára már ne legyen gyümölcs, nem kell a szénhidrát. a sajt ugye zsírszegény? bár abból sem szabad sokat!

este már csak fehérje(hal,tojás,túró, hús) menjen!

2013. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó rendben van utolsó :))!!

Köszönöm a válaszod:)

2013. jún. 19. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: A vaj (jó esetben) finom s bár tejtermék, jobbára zsír :) A zsír pedig jó dolog, laktat meg minden, nem cibálja az inzulint, energiát ad.

Ha elhagyná a vajat és még a sajt is zsírszegény lenne, akkor szerintem kevés zsírt vinne be, bár nem tudom pontosan, mennyi szükséges, én sosem figyelem, mert én bőven túlteljesítem, akármennyi is az.


Valószínűleg menni fog, kérdező, bár nem tudhatom. Az ebéded szerintem példás. Az alma sajttal pedig finom.

2013. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Reggeli zsemle meg kifli. Olcsó, ez vitathatatlan. Azt tudod, hogy ezek cukorból vannak? Hogy cukrot reggelizel fogyás alatt? Lenne mit életmódot váltani.


Sokféleképpen lehet fogyni, de nincs logika direkt rosszul csinálni és nehezíteni. Liszt meg kefir, sajt helyett ha zöldségeket, húst vagy tojást, halat ennél akkor értékes tápanyagokhoz jutnál és nem tennéd ki a tested a keményítő (cukor) és a tejtermékek hízást segítő hatásainak.


Ha fogyni akarok, akkor nem eszem olyan ételt ami a zsírpárnák növelését stimulálja..

2013. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért eszel reggelire zsemlét meg kiflit? Szerintem ezeket sosem szabad enni fogyókúra alatt. Egyél helyette mást.

Én a tükörtojást tenném inkább reggelire.

2013. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!