Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyókúra de hogyan? Help me!

Fogyókúra de hogyan? Help me!

Figyelt kérdés

1. nap Reggeli: fél citrom, 3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: 3 főtt tojás, feketekávé

Vacsora: 3 főtt tojás, feketekávé, vegyes saláta, 1 szelet pirítós


2. nap Reggeli: fél citrom, 1-3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: 2-3 főtt tojás spenót vagy karfiol, citrom

Vacsora: 1 szelet sült hús (teflonban) zöldsaláta


3. nap Reggeli: fél citrom, 1-3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: 2-3 főtt tojás, főtt karfiol, paradicsom, feketekávé

Vacsora: 1 szelet sült karaj


4. nap Reggeli: fél citrom, 1-3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: vegyes saláta

Vacsora: 2-3 tojás, túró, 1 szelet pirítós


5. nap Reggeli: fél citrom, 1-3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: 1-2 főtt tojás, feketekávé, spenót vagy karfiol

Vacsora: sült hal, saláta


6. nap Reggeli: fél citrom, 1-3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: sok gyümölcssaláta cukor nélkül

Vacsora: 1 nagy szelet sült hús, paradicsom, uborka, tea


7. nap Reggeli: fél citrom, 1-3 főtt tojás, feketekávé

Ebéd: hideg tyúk, paradicsom, főtt káposzta, sárgarépa

Vacsora: zöldségleves, citrom, feketekávé


Erről lenne szó. Reggelire írja a fél citromot. De azt hogy egyem meg? Vagy facsarjam ki a levét is úgy igyam?

Aztán írja a 2. napon hogy spenót vagy karfiol. Főzelék formájában? És mennyit?

A 3. napon főtt karfiolt ír, amit én képtelen vagyok megenni. Ha csak a zöldségesnél meglátom már felfordul a gyomrom. Mit egyek helyette?

A 4. napon túrót ír. De hogyan és milyet? Na meg mennyit?

Aztán a 7. napon hideg tyúk. Ez mii? Levesként, megfőzve, sütve vagy hogy? És mennyit?

Aztán ha nagyon rágcsálnék valamit mit ajánlotok? Ma ettem két barackot, az 1. napon tartok. Nagy baj?


2013. júl. 15. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Agyatlan sanyargatás!


Életmódot válts, ha eredményt is akarsz!

2013. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a tojás jó ,mellé még mehet zöldség, a citromot is hagyhatod ha annyira szereted. A piritós minek csak kenyér amit ugye nem eszünk. A kávé is fölösleges bár néha lehet inni .

A kávé helyett vizet igyál inkább, hús és zöldség meg mehet minden mennyiségbe ,a tyúkot süsd meg, mellé sok zöldséget.Karfiol helyett, bármilyen más zöldség mehet.


Napi 5 étkezés kell.

2013. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. júl. 15. 18:10
 4/8 anonim válasza:
felejtsd el ezt a diétát és az összes többit.én 1 éve csináltam egy hasonlót,mint ez,csak az mégrosszabb volt a 2. nap este rosszul lettem és inkabb másnap abbahagytam.gyalogolj,kerékpározz,esténként járj el futni,egyél egy nap 5-6-szor keveset valamint 6-7 óra után már ne nagyon egyél.én fél év alatt fogytam 15 kilót(nagy súlyfeleslegből) sok sikert ! :)
2013. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Ez bűvészkedés. A lényeg az, hogy a főtt tojás laktat, ha jó sok vízet küldesz utána. Ebédre saláta? Persze, ha tudod tartani, fogysz, utána meg visszahízod. Tehát főtt tojás jó, ebédre saláta + HÚS is jó, eszetlen kalóriamegvonás kockázatos.
2013. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem túl sok a citrom és akinek sok a gyomor sava annak akár gyomorfekélyt is okozhat ... [link] Én a bécsi diétát próbáltam ki 1 évig tartottam is a súlyomat, utána is sikerült volna ha nem nyaraltam volna 1 hónapot a nagyinál :D + mozogni mindenképpen kell, napi 5 km-t kocogtam, és így sikerült leadni 6 kg-t. Sok sikert és kitartást :)
2013. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Rendszeres estmozgás (futás minden nap és 2 naponta valami edzés pl : http://www.youtube.com/watch?v=XW_xhcIIwZc http://www.youtube.com/watch?v=mnun01Cg_K0 )

Napi többször egyél, keveset (nem koplalni!!!)

Ha koplalsz gyorsan lefogysz, mert a tartalékokat égeti fel a szervezet, de elég nagy sokkhatás éri, ami nem egészséges, arról nem is beszélve, hogy amit eszel az mind el is raktározódik, szóval vissza is hízol rövid időn belül.

2013. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyu! Tudtad, hogy az izmok fenntartséásához 3x annyi energia kell, mint a hájéhoz? Nos, ha te nem is tudsz erről, a szervezeted nagyon is tud róla. Ergo, ha kevesebb eneriát kap, az IZMOKAT fogja elsőként leépíteni!

Tanácsom: mozogj sokat és mellőzd a szénhidrátokat és keményítőket.

2013. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!