Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 14 évesen milyen diétát...

14 évesen milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés

14 éves, 172 cm, 70 kg, lány vagyok.

Milyen fogyókúrát ajánlotok? Leírnátok ide?

Mit egyek stb....

Ja és minden nap fogok járni konditerembe, már meg is vettem a bérletet. Menni idő alatt mennyit fogok fogyni? 3hét 5kg?



2013. aug. 3. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan zöldségeket kell enned, amelyek 'b' betűvel kezdődnek (brokkoli, bab, ...) , és emellett kerüld a cukrot és az ásványvizet.
2013. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia! Nem kell minden nap menned, mert hamar elveszhet a motiváció, nagyon kimeríted a szervezeted. Két edzés között tarts min. 1 nap szünetet, vagy kettőt. De minden nap mozogj aktívan min. 30-60 percet vagy annál többet.


14 évesen még semmilyet sem... Figyelj oda, hogy mit eszel. Kerüld a szénhidrátot, a cukrot. A húsok közül csak olyanokat amelyek nem zsírosak (pl.: csirkemell). A nasit felejtsd el, maximum a héten egyszer egy keveset!


Ne akarj gyorsan lefogyni, mert jojó lesz a vége és még többet hízol vissza, mint amennyit fogytál. Havi 2-3 kilogramm bőven elég is, ha ennél több akkor kicsit lassíts le. (A lényege a módszernek: lassan fogysz le és a szervezeted hozzászokik, míg ha gyorsan fogysz le akkor a szervezeted krízisként fogja fel a dolgot és amint eszel valami "keményet" (pl.: pizza) azonnal tartalékol és szaladnak vissza a kilók)

2013. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

14 évésen még semmilyet.A tested fejlődésben van.

Figyelj jobban oda a táplálkozásodra,kevesebb sós terméket és édességet egyél pl.csoki,chips stb

Ha meg tudod állni akkor este 6 vagy 7 után már ne nagyon egyél ha eszel is könnyebbet pl. yoghurt,gyümölcs

Fogyassz sok folyadékot,teljes kiőrlésű és rostos ételeket.

Ezenkívűl a mindennapi mozgás is elengedhetetlen akár egy séta,tánc,bicajozás stb

2013. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Olyan zöldségeket kell enned, amelyek 'b' betűvel kezdődnek (brokkoli, bab, ...) "


Jah. Akkor én bűnözök mert eszek paradicsomot, paprikát, uborkák, káposztát, stb.


Naponta többször egyél, és keveset, mozogj többet. Ez az este 6 is már hülyeség számba megy.

2013. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Konditeremben nőni fog a súlyod, cicus. Mert mielőtt ott bármi zsírt égetne, először az izomtömeged fog nőni... :)

De amiatt meg ne izgulj, mert most már tudod, mitől lesz :P

2013. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia! 14 évesen még nem fogyózz vagy diétázz. Fejlődésben van a szervezeted, egy diéta vagy fogyókúra könnyedén megzavarhatja, ami esetleg kihathat az egészséges növekedésedre. Egyél normális dolgokat, kevés szénhidrátot, ha lehet csak teljes kiörlésűt, sok zöldséget. Ha finomságra vágysz, gyümölcsöt is ehetsz, de figyelj mit, mert sok gyümölcsnek nagy a cukortartalma, ami nem igazán jó, ha a fogyás a cél. Semmiképpen ne egyél csokit, chipset, sütit, instant kajákat, automatás italt, cukros üditőket se fogyassz! Szerintem nincs baj azzal, ha minden nap elmész, de készülj fel hogy eleinte valószínűleg nőni fog a súlyod, ugyanis az izom nehezebb mint a zsír.
2013. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2013. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Ne fogyózz!!! Egyél rendszeresen, naponta minimum 5-ször kis adagokat. Vacsorára nagyon kevés szénhidrátot egyél. A sok szénhidrátot meg alapból kerüld el. Ne egyél gyorsan felszívódó szénhidrátokat:(mert ezzel csak azt éred el, hogy jó esetben csak 2 óra múlva leszel baromi éhes), cukrot, normális lisztet, illetve ebből készült termékeket. Figyelj, ha vásárolsz mert manapság már a felvágottak is agyon vannak cukrozva. Heti 1-2 napot mindenképpen pihenj mert semmire nem jó ha a szervezeted a második héten kidől! Kardio edzéseket is tarts, ne csak izomtömeg növelőket. Ha nassolni akarsz egyél zöldséget, gyümölcsöt(de nézd meg, mert egyes gyümölcsöknek nagyon magas a cukor tartalmúk)vagy ha nem vagy update ellenes, akkor az ő termékeiket is fogyaszthatod. U.i.: nem lesz könnyű de én már 1 hónapja csinálom és -5kg-nál tartok, mondjuk nekem mostmár csak az izmosodás a cél mert a 160cm-hez az 50 kg szerintem elfogadható 14/L

2013. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen edzéseket csináljak, h csökkenyen a súlyom?
2013. aug. 21. 11:26
 10/10 anonim válasza:
kardio edzéseket
2013. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!