Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Káposztaleves-diéta után...

Káposztaleves-diéta után visszajött 2 nap alatt a leadott súly. Más is így járt? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten 5 napon keresztül betartottam a káposztaleves diétát ebben a nagy kánikulában. Csak levest és csak gyümölcsöt ettem 5 napig, és a mérleg szerint le is szaladt 4,5 kg ami a hatalmas testsúlyomhoz képest (>140kg) nem valami sok, de tetszett az eredmény. Szombaton egy céges rendezvényen megittam 6-7sört, és vasárnap is rendesen kajáltam...és a legnagyobb bánatomra mikor ma ráálltam a mérlegre visszajött 0,5 kg híján minden :(( Ennek így akkor mi értelme?

Azt olvastam, hogy csak a víz szalad le ilyenkor na de ha a szervezetem a szokásos napi 3000-3500kcal helyett csak 700-800-at kapott 5 napon keresztül akkor miért a víz ment le, mikor 1, elég sokat ittam ebben a nagy melegben 2, nem is wcztem a szokottnál többet...

Most el vagyok keseredve, hogy hiába volt ez az 5 napos erőfeszítés...

Tudom, életmódot kell váltani, jóval többet mozogni, de ez most egy keserű csalódás...hogyan lehet 2 nap alatt 4kg-t visszaszedni??? Mások is így jártak? Mit tehetek most?

Egyáltalán milyen diétát ajánlotok ebben a nagy melegben?



2013. aug. 5. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem erőfeszítés, ez lepkefing. És amit látod sz*rt se ért. Egyél egészségesen, mozogj valamit és akkor fogsz fogyni, nem ilyen hülye "diétától".
2013. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó jó efektus..

Mit vártál 5 napos diétától?

Igyál meg minden este zöld teát. Ne egyél este után.

www.kaloriabazis.hu mindennap ird be h mit ettél.

Ki töltesz egy kis kérdőívet, és megadja h naponta hány kcal ehetsz meg. Ami attól függ h mennyit akarsz fogyni. Szívesen válaszolok kérdésedre ha beszélgetni akarsz!

2013. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kaloriabázis tényleg jó énis használom... és ott le irják azt is ami a te hibád volt...


a szervezeted a kevés kalória bevitelből át állt csökkentet üzzemódba, lelassította az anyagcserét.. amikor visszaáltál akkor pedig elkezdett raktározni raktározni raktározni, ahogy te is tetted: koplalás után zabáltál.


ha kalóriabzásion becsületesen vezeted a dolgokat ( a foléykon kalóriákat is) akkor biztos hogy fogyni fogsz csak tartsd be az oldal tanácsát hogy heti max 1kg....

2013. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy most egy életre megtanultad, hogy 5 nap alatt nem lehet lefogyni. Még örülhetsz, ha csak annyit hízol, mint amennyi lement, mert egy koplalás után (a 700 kalória koplalás, főleg a 3000-hez képest) általában több szokott visszajönni.

Igen, mások is így jártak. Okos ember viszont más kárán tanul, nem értem, hogy itt az emberek miért nem.

Úgy lehet 2 nap alatt 4 kg-t hízni, ahogy 5 nap alatt fogyni. Bazi egyszerű a megoldás: ez NEM VALÓDI FOGYÁS.

---

Ha tudod, hogy életmódot kell váltani és többet mozogni, akkor pedig végképp nem értelek.

Én azt ajánlom, minden évszakban, hogy egyél napi 2000 kalóriát (ha férfi vagy, akkor 2500-at), azt is egészséges dolgokból (minél kevesebb cukor, zsír és finomított szénhidrát, minél több hús és zöldség), mozogj heti 3 órával többet, mint eddig (az edzőteremben NINCS meleg), és akkor szép lassan le fog menni a túlsúly, és nem jön vissza, ha nem kezdesz újra zabálni. Ennyire egyszerű. Minden más csak kifogás.

Ú

2013. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és az alkoholban rengeteg kalória van. 6-7 sörrel valószínűleg megittad a napi kalóriaszükségletedet. Felejtős. Egy sör, és az is csak alkalmanként, semmiképp nem minden nap. (Ha ez nem megy, az meg már egy másik probléma.)
2013. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

régen én is csináltam ezt a hülyeséget 12 évesen 90 kiló voltam lementem egy hét után 85-ra aztán 92 lettem 2 hét mulva

16 évesen amikor 120 kiló lettem akkor határoztam el magam élet mód váltásal lement 30 kiló és 5 nap nem nagy erőfeszités..

2013. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Urak/hölgyek!

Világos, hogy rosszul csináltam amit csináltam, és utólagos csalódásom is talán érthető volt, de azért segítőszándékot nélkülöző kioktatásra nem vágytam, persze köszönet a kevés üdítő kivételnek.

2013. aug. 6. 08:22
 8/8 anonim válasza:
Nem csak a nagy melegben hanem soha semmilyen körülmények között nem ajánlom a diétát, és elárulom neked, hogy minden diéta után vissza fogod hízni a leadott kilókat(lehet hogy többet is!!!!)Ha fogyni szeretnél mozgás és a napi szénhidrátbevitel csökkentése /nem tudom hogy hiszel-e nekem, ha nem akkor elvesztegettem 2 percet az életemből/ viszont én 2hét alatt fogytam több mint 5 kilót úgy hogy elkezdtem sportolni és rengeteg fehérjét és zöldséget eszem a széngidrátok helyett(persze abból is kell, csak a mérték a lényeg (viszont garantáltan nem hízod vissza ha normálisan csinálod)
2013. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!