Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » érdekelne hogy most ettem...

érdekelne hogy most ettem (8órakkor -este) egy közepes méretű rántott húst ( disznó) kovászos uborkával. Az baj ha a diétám alatt 6után ettem? (hozzáteszem nem ettem ma sokat, de most már fájt a hasam az éhségtől, egész nap rohantam)

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fent maradsz fél 11-11ig akkor nem gond. Ha meg nem, akkor se...
2013. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ébren maradok addig szinte minden nap.Köszönöm a gyors választ ment a zöld pacsii.:3
2013. júl. 7. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

www.kaloriabazis.hu


ajánlom ezt az oldalt. mielőtt belekezdesz olvasd el a gyik.-ot. illetve az információ fül alatt található többi részt is. Nem csalva benne eddig sikerült fogynom, ugyhogy mindent beirok, és odafigyelek az étkezésre (nem megyek a kaloria limitem fölé, de ahogy irja az oldal a kaloria minimum felett eszek minden nap, hogy ne váltson át a szervezetem koplaló üzemmódba)


bármikor ehetsz bármit, csak pontosan vezesd a táblázatot

2013. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is kiszámolom itt szinte minden nap..csak van az a '6után nem eszünk ' dolog,és elég kellemetlenül éreztem magam miután ettem,de muszáj volt ,köszönöm.
2013. júl. 7. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
én lefekvés előtt 20 percel is eszek, szóval nem gond
2013. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Jó kaja, jó időben. De arra figyelj, hogy ne éhezzél meg este 8-ra.
2013. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az este 6 után evéssel ne foglalkozz.. csak arra figyelj hogy ne telezabáld magad és ugy menj aludni (amugyse fogsz tudni mert nyomja majd a hasad másrészről meg rosszat álmodsz) ezért nem ajánlják hogy LEFEKVÉS ELŐTT két órával ne egyen már az ember... inkább probáld meg a kalóriát az egész napra elosztani, és lefekvés előtt bevinni még valamit, hogy ne üreshassal menj aludni mert akkor meg az éhségtől nem fogsz tudni aludni...
2013. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!