Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kolis vagyok, fogyni szeretnék?!

Kolis vagyok, fogyni szeretnék?!

Figyelt kérdés
A koliban a probléma ugye az,hogy nem azt ehetünk amit szeretnénk, de a kaja viszont ki van fizetve. Sokszor adnak zsömlét vagy fehér kenyeret de az a diétához,vagy legalábbis ahhoz az étrendhez,hogy fogyjak, nem fér bele. Annyit tudnék még tenni,hogy tízóraira nem olyat viszek el,hanem veszek valami egészségesebbet. Tudtok kolisoknak tanácsot adni,hogy lehetne egészséges étrendet kialakítani ezeken kívül? Az rendben van ha például tésztát adnak vacsira..maximum kevesebbet eszek belőle vagy ilyesmi.:)
2013. okt. 18. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszáj befizetned?
2013. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát figyi.

Én kolis vagyok, első évben csak azt ettem, amit ott kaptam meg a sulis menzát, ritkán vettem más kaját és pár hónap múlva 7 kilót fogytam...xD

2013. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!