Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Normális a diéta elején, hogy...

Normális a diéta elején, hogy hasmenésem van?

Figyelt kérdés

Régen rengeteg fehér lisztből készült pékárut és cukrozott dolgokat fogyasztottam.

5 napja a minimálisra csükkentettem a szénhidrát és cukor bevitelt. Zöldségeket, gyümölcsöket, sovány húsok, natúr müzlit (csak gabonafélékből összeállítottat) eszek. Lehet-e ez miatt hasmenésem? Min változtassak?


2013. nov. 7. 16:23
 1/3 anonim válasza:

Igen lehetséges..ValószÍnűleg túl gyorsan váltottál át erre az új ,,életmódra" és a szervezeted ezt jelezte.Folyamatosan szoktasd magad hozzá,ne egyből bele a mély vÍzbe.Esetleg az is leetséges,hogy salátát ettél és valamit nem mostál meg jól.Nagyon mosd meg a dolgokat és lassan kezdj a fogyókúrának,hisz a szervezeted megszokott egy állandó állapotot,amit te most pikk-pakk összeromboltál és ez nem tetszik neki:-)

sok sikert és vigyázz!:)

2013. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia!

Nekem is ugyanezt volt,nem változtattam végül semmin, 2 hét alatt így is teljesen megszűnt.

Szóval kitartást, nem fog sokáig tartani :)

2013. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha diétázol, hamarosan szorulásod lesz. A diéták ugyanis izomvesztéssel járnak, többek közt a beleket körülvevő simaizmok vesztésével is.
2013. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!