Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tudna írni nekem szénhidrát...

Stage96 kérdése:

Tudna írni nekem szénhidrát szegény étrendet 2hétre?

Figyelt kérdés
A sport az meg van mellette.

#diéta #széndidrát
2013. okt. 28. 13:50
 1/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Az a baj a két héttel, hogy fogyókúra-szaga van, azaz elvben ahogy visszatérsz a normál szinthez (úgy értem, a mostihoz) a súlyod is visszaáll.

Nagyon egyszerű. Két hétig kenyér nélkül eszed a főzeléket, levest, rántottát. A köreteket zöldségből kreálod, és elfelejted a krumpli/tészta/rizst. A zöldségből úgyis lesz szénhidrát is, de nem annyi és nem olyan, mint a fentiekből.

És naná, két hétig elkerülöd a cukrot, csokit, fagyit, tortát, pudingot, kakaót. (azért vagyok ilyen kimerítő, mert a fiamnak például mindent fel kell sorolni...:))

2013. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. okt. 29. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!