Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kérdések CH-szegény diétázóknak?

Kérdések CH-szegény diétázóknak?

Figyelt kérdés

1. Mióta kezdted el ?


2. Diétaként tekinted vagy életformaként ? + Indoklás


3. Fogyasztasz kávét ? Amennyiben igen, mennyit ?


4. Hány gramm CH-t fogyasztasz ?


5. Hány kalóriát fogyasztasz ? ( Tudom, hogy sokan nem számolják a kalóriákat ezen a diétán, ez a kérdés azoknak szól, akik mégis )


6. Milyen eredményeket tulajdonítasz ennek a diétának ? Megvagy elégedve ezekkel az eredményekkel ?


7. Milyen hatással van a diéta a fizikai kondíciódra ?


8. Milyen változásokat tapasztalsz a közérzeted szempontjából ?


9. Ha esetleg ex-diétázó voltál, milyen okból hagytad abba ?


Előre is köszönöm a válaszokat !


2013. nov. 12. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

1. május óta

2. orvosi előírás, hogy kisbabám lehessen (Inzulinrezisztencia). És persze utána is tartani kell, ha nem akarom, hogy cukorbeteg legyek. Tehát életforma. Nehéz

3. Igen. Reggelihez szójatejjel, édesítővel.

4. 160g CH az előírt

5. Ezen diéta előtt a kalóriákat számoltam, akkor olyan 1200-1400-ra jött ki. Akkor sem ettem össze-vissza.

6. Diéta + mozgás + gyógyszer = 6-7 kg minusz. Ha sikerül a baba, elégedett leszek, dec. elején megyek kontrollra

7. Nem látok változást, ugyanolyan, mint előtte.

8. sok lett a gyomorsavam, mióta lassan felszívódó szénhidrátokat vagyok kénytelen enni. De ez lehet a gyógyszertől is.

9. Nem fogom abbahagyni

2013. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel paleós vagyok, a gyorsan felszívódó CH-t 11 hónapja kiiktattam az étrendemből. Hány gramm CH-t fogyasztok? Amennyi zöldségfélékben van, nem tartom nyilván. Kalóriát nem számolok.

Fizikai kondim jobb, mint valaha. A napjaimat 45-60 perces testmozgással indítom.

Nem mellékesen 6 hónap alatt 10 kiló testsúly többlettől megszabadultam. Azóta stagnálok (nem is akartam többet fogyni).

2013. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 májusban kezdtem

2. Életformaként. Továbbra is szeretném megtartani ezt a sémát, illetve még a tökéletesített változatát, bele akarom építeni az életembe és a mindennapjaimba. Így akarok élni ezután.

3. Igen, fogyasztok. Napi 1-2-t sovány tejjel cukor és mindenféle édesítés nélkül.

4. Passz. Soha nem számolom.

5. -

6.-28 kg. Még nem vagyok megelégedve, most jön az igazi alakformálás.

7. Szuper. Jobban bírom a terhelést, mindenféle szempontból.

8. Jobban érzem magam, de sokszor elszomorít, hogy még mindig nem azt látom, nem jó, mindig sok és nem tetszik... De ez az én hibám... Jobban szeretek öltözködni, tükörbe nézni. Színesebb göncöket is felveszek. Van, hogy csak úgy elmegyek ruhákat próbálgatni. Jobb a "tartásom", formásabbnak érzem magam, nőiesebbnek. Illetve mindig megnézem azokat a képeket, amelyeken kövér voltam és a mostaniakat. És akkor büszke vagyok magamra, de csak egy ideig, mert maximalista vagyok. Gyökeresen megváltoztattam és még fogom az életemet, minden szempontból. Újjá akarok születni. Jobban akarom ezt , mint valaha bármit.

9. Nem hagyom abba.

2013. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!