Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kb 2-3 kg-ot szeretnék leadni....

Kb 2-3 kg-ot szeretnék leadni. Mit lehet ennem és mit nem? Mert én az édességért élek halok, de próbálom megállni, hogy ne egyek.

Figyelt kérdés
Mondjuk csak a hasamról szeretném leadni a felesleget.Tésztát kenyeret már nem eszek 1 hónapja.Mégsem fogyok úgy ahogy én szeretném.
2013. dec. 11. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt ne csináld, hogy nem eszel semmit. Pláne egy kiflit egy nap, ne viccelj, sürgősen hagyd abba! Ha világéletedben ilyen voltál, nem tudom miért aggódsz. Akkor olyan típus vagy, mint az anyukám, rajta is csak 2 kiló maradt a terhesség után. Utána az pedig le is ment, szinte észrevétlenül. Ha tényleg annyira zavar az a plusz 2 kiló, akkor egyél picivel kevesebbet, de azt ne csináld, hogy nem eszel semmit.
2013. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Eszek,ha éhes vagyok,de iszonyat keveset.Ma még egy fél kiflit tudtam meg enni.Nekem inkább édesség hiányom van,de az nagyon.Én nem cigizek,nem kv-zok meg semmi ilyen,de az édességet imádom.
2013. dec. 17. 11:14
 13/15 anonim válasza:

Ha egész nap nem eszel semmit, lehet hogy fogysz, de utána vissza fog jönni. Egyél rendesen, ahogy szeretsz. A kenyér, zsemle ugyanaz.

Esténként pár tucat felülésnek, illetve annak, hogy nem eszel 6 után, elégnek kell lennie. Ha ráadásul a "normál" testsúlyodhoz csak 2-3 kilót kell lefogynod, az eltarthat 2-3 hónapig. A hirtelen fogyás azoknál látszik egyből, akik 20-30 kilóval többek.

2013. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Egyél napi 2-3kg levegőt egy kis gyepet is mer az hányat de ha ló vagy akkor ne mert a lovaknak a nyelőcsöve derékszöget zár ezért nem tudnak hányi ezt z orosz tudósok bebízonyítottak aminek köszönhetően leklónozták dollyt a tehenet aki képes napi 4-5l cola-t adni. De ez titok ;)
2014. jan. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!!!Nagyon vicces voltál!
2014. jan. 4. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!