Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le megint 2 hét...

Yankees018 kérdése:

Hogyan adjak le megint 2 hét alatt 14 kilót? Múltkor sikerült de most nem megy sehogy probálom azt csinálni hogy nem eszek.

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy a pcsába ment neked le 14 kiló két hét alatt???,Írd már meg????:OOOO
2012. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy ment le hogy akkor is alig ettem és kondiztam most is ezt csinálom de semmi :/
2012. jún. 25. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:
És visszaszedtd?
2012. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Biztos hogy nő vagy !
2012. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem fiú vagyok és igen vissza szedtem :)
2012. jún. 25. 23:53
 6/10 anonim válasza:
2 hét alatt 14 kg fogyás nem egészséges. ráadásul ha nem eszel semmit akkor főleg izomból fogysz szépen fogsz kinézni fiú létedre szép löttyedt leszel. inkább egyél sok fehérjét, étkezz egészségesen, igyál sok vizet és mellette kondizz, mert az úgy nem sokat ér ha 2 hétig nem eszel semmit utána meg jön a zsíroskenyér szalonna vacsorára.
2012. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De akkor ez nekem felfoghatatlan.Ha visszaszedted múltkor akkor mért akarsz megint úgy fogyni hogy pár hónapra rá visszaszeded?
2012. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt csak azért szedtem vissza mert otthon ültem és gépeztem feküdtem... Nem csináltam semmit.. De most biciklizek dolgozok stb stb... Akkor egy partra vetett foka voltam :D
2012. jún. 26. 00:11
 9/10 Smartguy86 ***** válasza:

Itt van a megváltás számodra:

[link]


Elárulom, az éheztetés miatt nem fogysz most semennyit. Szépen tönkretetted az anyagcserédet. Kezdj el keményed edzeni súlyzós edzés és aerob egyaránt heti legalább 4-5x. Mellette pedig étkezz rendese, ahogy a linken le van írva. Ha nem olvasod el, akkor sajnállak...

2012. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 1 hónap alatt fogytam le egyszer szintén 14 kg-ot, de nem önszántamból, hanem lelki, idegi tényezők hatására.

Ahogy rendeződött az életem, vissza is jöttek a kilók, utána terhes lettem, még egy tizes.

Az ilyen gyors fogyás általában nem tartós...

2012. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!