Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Koca típusú gyermeknek valaki...

SzZsD kérdése:

Koca típusú gyermeknek valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok ,187 cm magas és 121 kiló. Segitséget szeretnék kérni étrend kialakításban! Ülõ munkát végzek , otthon is csak ülök többnyire a gép elõtt. Sokat eszem, sok cukros kávét iszom. Tegnapi kalóriabevitelem 3450 Kcal. Mozgás 0. Tudom vályoztatni kéne mert ez így semmi jóra nemvezet. Az ideális súlyom 78 Kg. 2008-ban 185 cm magasan 69.5 voltam bár az egy picit vékony volt. 2011-ig tartottam a súlyomat, onnantól kezdtem el hízni. 24 órát dolgozok, hzaérek reggel és nagyon jól esik enni valami finomat. Ezek a "finom" ételek általában hízlalnak is :(


Tudna nekem valaki írni egy diètás étrendet? +egy két diétás praktikát?

Köszönöm!



2014. jan. 20. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kalóriahatárt húzd meg olyan 1500nál és fogyni fogsz... és egyél szénhidrátszegényen, de ne zsíszegényen.
2014. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Szia én Banka Dominik vagyok 16 éves dagadtmalac. Szüleim röfinek vagy zsírmedencének hívnak, és hát elmentem zsírleszívásra ami tök jó mert 180 helyett 170 kiló lettem, de sajnos a hasamról a bőr a térdemig lóg de a milfeknek bejön ;) Sok szerencsét a fogyáshoz. Puszika Bankító voltam.
2015. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!