Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az egyes zsirfagyasztásos...

Az egyes zsirfagyasztásos módszerek között mi a különbség, és melyik a leghatékonyabb? Valamelyik tipusnál ilyet olvastam:nem lipocryo tipusu.

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Sziasztok!

Ha esetleg Lipocryo (zsírfagyasztás) kezelésen törtétek a fejeteket, hát javaslom, ne vegyetek igénybe ilyen kezelést!!!!!!!! Biztos hallottatok már erről az eljárásról. Ez egy alakformáló gép, ami állítólag bárminemű kockázat nélkül, 1-2 alkalom alatt eltávolítja a helyi kis zsírpárnákat.

Hát én kipróbáltam :( Bár ne tettem volna!!!!!! Olyan komoly fagyási sérülést szereztem 4 területen a hátamon, hogy 2.fokú égési sérülésnek sorolták be az orvosok. A kezelésen kb. másfél hónapja vettem részt, egy belvárosi igen nívós szépségszalonban. ..."

Az idézet egy fórumról való. Érdemes ott olvasgatnod, hogy elvegye a kedved ettől amódszertől:

[link]

2013. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én voltam! Jók a tapasztalataim eddig.

Beszélgettem előtte a nővel, mesélte h a nyirokrendszer alacsony vagy túlzott működésétől is függ h sikeres e a kezelés vagy sem.. És hülyeség ha azt hisszük zabalunk -feltesszük a gépet-és modellek leszünk.

Nem tisztítja elég hatékonyan ki a szervezetből a zsirsejteket pl ha nem úszók folyadékot SOKAT

NEKEM MÁSNAPRA mar egyáltalán nem érzékeny a hasam amit kezetunk, reggel ehgyomorra megittam 6-kor fel liter langyos vizet, aztán kesobb tejes kávét is, most teazok 11 és meg egyszer nem voltam pisilni. Felszívja a szervezet-mert kell neki h működjön az a bizonyos folyamat

A nő azt mondta 3 heten belül láthatom majd csak az eredményt de azért segítsek rá helyesebb taplalkozassal és SOK folyadékkal. Nagyobb lesz az eredménye ezzel a kezeléssel.

Mellesleg az egy kezelés után 25% azonnali zsirszovet eltűnése csak kivételes esetekben van--nem minden esetben. Fontos h a nyirokrendszer egészséges legyen

Én nem bántam meg és semmi bajom ezzel, 3 hét múlva ha tudok mondani konkrétumot írok ide :)

Ha érdekel valakit hova voltam privátba szívesen megmondom :) .


Az előttem válaszoló esetéről is mesélt a nő, a háton butaság csinálni, ott nincs kellő védekezése a bőrnek. Es figyelembe kell venni a szervezetet, milyen tipusú valamint a korát is (idősebbeknel egyes területek-hat, belső comb) bizonyos szövetek elváltak a nyirokrendszertol akkor mar es nincs mi kitisztitsa a szervezetből)

2016. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!