Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Adjatok tanácsot! Miért nem...

Adjatok tanácsot! Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Úgy gondoltam itt az ideje, hogy kicsit változtassak az alakomon ( önbizalom növelés).160 cm vagyok és 64 kg. Ha magamat kellene jellemeznem telt vagyok, de formás, és a bőröm is feszes...

Több, mint egy hete elkezdtem odafigyelni az étkezésre és mellette tornászok és futok is. ( suliba is gyalog járok, ami úgy napi 3 km-t jelent.)

Lemondtam az eddigi megszokott élvezetes dolgokról.

A kávémat 1,5 tejjel iszom, cukor nélkül, egész nap csapvizet fogyasztok, a megszokott szörp helyett.

Akkor lássuk csak így néz ki egy napi étkezésem...ami kb negyede az eddiginek.

Reggeli 5 órakor: fél zsemle kevés vaj szalámi, valami zöldség hozzá ( paprika paradicsom kígyóubi), vagy croissant és tejeskávé.

4 óra múlva 9 körűl 2db puffasztott rízs/búza szelet rajta felvágott.

4 óra múlva 13 körűl 1-2db puffasztott ugyan így.

15-16 óra között érek haza akkor eszek pl 2 db tükörtojást , vagy a napokban spenótot ettem főtt tojással ( de csak módjával, de ez volt az ebéd)

vagy csak simán 2 db virslit mustárral.

17-18 óra között esetleg, néha Danone gyümölcsjoghurtmüzlivel.

Egy hete csinálom, de valahogy nem akar megindulni a fogyás:/

Mi van ha egyszerűen nem tudok fogyni, vagy ne adjam fel még ilyen hamar?? Annyira szeretném már látni, hogy van eredménye annak amit csinálok, és ez még ösztönzőbben hatna rám.



2014. jan. 22. 20:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
várj türelmesen :) szerintem ne add fel :)
2014. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi:) de az étkezésem jó??
2014. jan. 22. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
nem igazán... de ez még csak nem is szénhidrátszegény. Szerintem olvasd el Robb Wolf könyvét aztán az alapján javítsd az étkezésed :)
2014. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem jó.Ha tényleg szeretnél változtatni,akkor olvasd el ezt:

[link]

Egy hét alatt nem fogsz változást látni.Majd egy hónap múlva,ha jól csinálod.

2014. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezen mi a ch szegény? Croassant, zsemle, hungarocell, gyümölcs joghurt, müzli? Ezeket meg is eszed? [link]
2014. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 VWXYZZS ***** válasza:
Hát ez az étrend úgy fos ahogy van. Keveset is eszel, meg szarokat is. Gyakorlatilag csak szénhidrátból és zsírból áll a kajád, 0 fehérje. Tudod mennyi cukor van egy Danone joghurtban? El kéne olvasni a címkét. Na meg a belinkelt sárgakapszulát meg a cikket. ;)
2014. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ilyen étrend mellett ne várj csodát. Zsemle, crossiant, puffasztotrizs startból rossz. Vacsorára cukrozott gyümölcsjoghurt műzlivel?? Virsli se a legjobb, tiszta mű, tele van minden hülyességgel. Spenót meg tülörtojás még oké, de kevés a fehérje.


Itt egy minta, ha tényleg fogyni akarsz, nem csak hülyéskedni, én ezt csinálom:


Reggeli 1-2 tojás főve vagy sülve, de olaj nélkül, hozzá paradicsom, paprika, ubi, ilyesmi.

Tízórai: Egy gyümölcs, narancs, alma, kivi, vagy nyers répa, esetleg egy natúr joghurt, kefír.

Ebéd: Husi(lehetőleg soványabb) natúran, nem rántva, hanem mondjuk grillezve, zöldségkörettel(pl párolt káposzta, párolt gomba)

Vacsi: Saláta, tojás vagy sonka, esetleg sovány túró.

2014. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jah és emelett napi 1 óra mozgás
2014. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Edmond Pihe válasza:
Botero még jó hogy nem ajánlod neki hogy koxoljon! XDDD
2014. jan. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked meg mi a f@.sz bajod van?Esetleg te is elolvashatnád,hogy legyen valami fogalmad róla,miről is szól.
2014. jan. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!