Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Adjatok tanácsot! Miért nem...

Adjatok tanácsot! Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Úgy gondoltam itt az ideje, hogy kicsit változtassak az alakomon ( önbizalom növelés).160 cm vagyok és 64 kg. Ha magamat kellene jellemeznem telt vagyok, de formás, és a bőröm is feszes...

Több, mint egy hete elkezdtem odafigyelni az étkezésre és mellette tornászok és futok is. ( suliba is gyalog járok, ami úgy napi 3 km-t jelent.)

Lemondtam az eddigi megszokott élvezetes dolgokról.

A kávémat 1,5 tejjel iszom, cukor nélkül, egész nap csapvizet fogyasztok, a megszokott szörp helyett.

Akkor lássuk csak így néz ki egy napi étkezésem...ami kb negyede az eddiginek.

Reggeli 5 órakor: fél zsemle kevés vaj szalámi, valami zöldség hozzá ( paprika paradicsom kígyóubi), vagy croissant és tejeskávé.

4 óra múlva 9 körűl 2db puffasztott rízs/búza szelet rajta felvágott.

4 óra múlva 13 körűl 1-2db puffasztott ugyan így.

15-16 óra között érek haza akkor eszek pl 2 db tükörtojást , vagy a napokban spenótot ettem főtt tojással ( de csak módjával, de ez volt az ebéd)

vagy csak simán 2 db virslit mustárral.

17-18 óra között esetleg, néha Danone gyümölcsjoghurtmüzlivel.

Egy hete csinálom, de valahogy nem akar megindulni a fogyás:/

Mi van ha egyszerűen nem tudok fogyni, vagy ne adjam fel még ilyen hamar?? Annyira szeretném már látni, hogy van eredménye annak amit csinálok, és ez még ösztönzőbben hatna rám.



2014. jan. 22. 20:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a leírtak alapján folytatom!

még annyit, hogy a nehézség az, hogy fél 4 nél elöbb nem érek haza sosem. Szóval egy az ebéd megcsúszik,és suliba nem tudok fött ételt vinni.


a puffasztottrízs, tényleg hungarocel, de kevesebb benn a szénhidrát meg suliba is könnyen eszem.


de változtatok rajta!

2014. jan. 23. 07:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem túl jó az étkezésed sajnos. Nagyon fehérje és szénhidrátszegény. A croissant, joghurt mind fölösleges cukorbomba. A cukortól meg gondolom nem azt várod hogy lefogyasszon.
2014. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 VWXYZZS ***** válasza:
Miért ne tudnál a suliba főtt ételt vinni? Én is vittem egész napra.
2014. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Puffasztott rízs helyett (ami szerintem ehetetlen) próbáld ki a Wasa néven futó, teljes kiörlésű szeletet. Auchan-ban 400 ft körül van. Én 2 szelettel jól lakom, pedig vékony, de valahogy jobban táplál.
2014. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi:)


és pl a párizsisaláta? az ilyenkor fogyasztható?

2014. jan. 24. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!