Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A káposzta levestől lehet...

A káposzta levestől lehet hasmenést kapni?

Figyelt kérdés

Én ma főztem káposzta levest de másképpen mint ahogy a recept írja.

Én tettem bele 4 fej hagymát.

kb fél kg sárgarépát.

15 dkg petrezsejem gyökér.

5 dkg zeller.

1 fej foghagyma.

őrölt köménymag.

Ételízesítő.

1 fej fejes káposzta.

1db csirkemáj.

1 csirke comb.

7 szelet májfasírt. 1 cm vastagságú és 5 cm ovális karikák.

Kb 4 liter mennyiségű leves lett belőle.

Eddig megettem belőle 5 dl. de jó sűrű lett.

Éh gyomorra, és ebédre.



2014. jan. 31. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az emésztőrendszerünk tönkremehet annyira, hogy a zöldségeket, vagy más ALAP élelmiszereket sem tudunk normálisan megemészteni.


Tehát lehet, de az nem éppen jó állapotot feltételez.

2014. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon sok lisztes dolgot ettem, kenyér, gombóc, pelmenyi, sütemények, tésztákat nem ,de kenyeret annál többet, levest nagyon ritkán ettem hetente 1 szer, sok krumplit ettem, és álltalában mindig szilárdabb volt a székletem és néha 5 nap múlva se kellett wc re mennem.

Valamikor naponta 1 szer valamikor 2 naponta ez változó.

Most is ettem de olyan gyenge éhség érzetem van pedig megettem a káposzta levesem mellé 1 csirke rántott húst is.

Ennyire hiányolná a szervezetem a lisztet?

Csak akkor vagyok jól ha liszteset eszem.

De mivel most kitartó vagyok ezért fő étkezésem a káposzta leves lesz ha ehetnékem van eszem azt.

Tulajdonképpen annyit éreztem hogy csikar a hasam érzem ahogy megy tovább és emésztek, de még nem volt hasmenésem tőle hanem csak székletem volt lágyabb valószínű ez még csak a tegnapi adag amit kitolt a káposzta leves.

Elég bután hangzik ez most.

Aki éhezéssel fogy az vízből veszít és izomból?

De ha valaki alapból csak hájas és izma alig az miből veszít?

2014. jan. 31. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a leves sok emészthetetlen növényi rostot tartalmaz, ami lazítja a béltartalmat és puhább székletet biztosít.
2014. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiányolja a szervezeted a lisztet, csak olyan állapotban vagy, amilyenben.


Éppenséggel lehetne pont a liszttől is hasmenésed, szorulásod..


Meg kell tanulni (szokni) normális ételeket enni liszt nélkül, a szervezetünknek pedig idő kell hozzá, mert annyira el tudunk szokni az igazi ételektől.


Nyers húst is nehezen emésztjük pár napig, hétig.. utána semmi baj nincs vele.

2014. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fura a test, az is hiányozhat neki, ami nem jó neki. Függőség.

Az enyém inkább a gluténtól nincs jól, könnyű is volt egyik napról a másikra elhagynom.


Aki hosszan éhezik, természetesen az is fogy zsírból, hogy a csudába ne? Elég béna dolog lenne, hogy az éhezésre tartalékolt zsír nem kerül felhasználásra éhezéskor s hájas, izomsorvadt emberek halnának éhen.

Az alapizmok is szeretnek megmaradni, még a durva, régóta anorexiások is tudnak menni. Bámulatos a test makacssága, élethez ragaszkodása. Úgyhogy lemegy a zsír s megmaradnak a legeslegalapabb izmok, a többi persze nem, mert költséges és ha nincs valamirevaló fehérjebevitel, duplán nyomós az ok a lebontására, elkerülhetetlen a dolog.

A kevéssé izmosaknak e szempontból a legkisebb a vesztenivalójuk éhezéskor, persze az egészségük más területein komoly problémákkal nézhetnek szembe. A nem rövid éhezés hiányokat okoz, a röviddel meg alig fogy az ember, s addig sem esik jól. Sok ember választja a koplalást fogyási módszernek, a zömük valószínűleg megbánja, de erről nincsenek adataim.


Ami a kérdést illeti, az embereknek, úgy látszik, bármitől lehet hasmenésük.. Ezt szűrtem le gyk-s tartózkodásomból. Nekem speciel sosincs.

A káposztaleves roppant finom tud lenni, bár én el nem tudom képzelni megfelelő mennyiségű zsír nélkül (s akkor is hiányozna valami szilárdabb étel néha, de mint alap, nem rossz).

2014. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gowentgone válasza:
Én a káposztalevest az eredeti recept alapján eszem, tehát nincs benne semmi plusz. Az eléggé szegényes ízvilágát én fekete borssal és csípős paprikával fokoztam fel, így szívesebben eszem meg az enyhén csípős paradicsomos levet. Kenyeret, kiflit, zsemlét és tésztákat egyáltalán nem eszem, a péksütivel ritkán kísértésbe esem. Rengeteg gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok párolva. Ennek a táplálkozásnak gyorsabb anyagcserét kellene eredményeznie, én mégis kb 4 naponta megyek wc-re bármit eszek. ( a teljesség kedvéért, ezeken kívül húst barnarízst, sajtot és tejterméket is fogyasztok).
2014. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Húson, zöldségen kívül próbálj meg ne enni mást.


Tejet, glutént semmiképp.


És milyen mennyiségeket eszel? Normális adagot? Nagyon durva ez a 4 napi wc-zés. Edzést mit végzel, milyen gyakran?

2014. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VWXYZZS ***** válasza:
Hát bazz ha csak 4 naponta tudnék szarni biztos falnak mennék. Rohadtul nem egészséges.
2014. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!