Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kaposzta leves dieta hasznal...

A kaposzta leves dieta hasznal? Probalta mar valaki? Mennyit lehet fogyni vele?

Figyelt kérdés
En 153 magas vagyok, es 65 kg. Sportolni nincs idom, lusta is vagyok hozza kicsit, ugy hallottam 6/8 kg. lehet fogyni vele. Tapasztalatok?

2013. nov. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból úgy indulsz, hogy sportolni nincs időt, akkor tegyél le a fogyásról. Arra van időd, amire időd akarsz szakítani. A káposzta leves diéta meg hülyeség.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak vizet hajt, de zsírt nem éget.

A vesédet is ki fogod pisilni, de amint abbahagyod, kb 2 nap után visszajön minden.

Arról nem beszélve, hogy baromira puffaszt.

2013. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utána a szervezet szépen elkezd raktározni, hogy legközelebb ne érje váratlanul és szépen ugrálnak fel a kilók.
2013. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nagyon finom. Elöször. Másodszor megeszed, mert fegyelmezett vagy. Harmadjára már unod és azon gondolkozol, hogy milyen kaját tudnál állandóan enni.

Aztán kiöntöd, mert hónapokig nem kívánsz többet káposztalevest enni.


Plusz minden, amit az előttem szólók írtak.

2013. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!