Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Liszt mentes diéta mennyire...

Liszt mentes diéta mennyire gyorsan hatásos egy függőnél?

Figyelt kérdés

Ha valakinél nem volt olyan nap hogy ne evett volna kenyeret vagy lisztes ételeket és az átvált híg táplálkozásra és minimális étel bevitelre az fogyni fog e?

Pl ha csak hetente 1 alkalommal evett levest eddig és átvált napi 3-4 szeri leves adagokra és minimális szilárd ételre akkor fog fogyni?



2014. febr. 3. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Aha. Aztán ha lefogyott, visszahízza, mert egész életében nem élhet így.

Plusz tök aszott is lesz emellé. Formátlan, fújj....

2014. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet kontrolálni valamit hogy ha eszel is foggy is de ne is hízz vissza, de ne is edd kiló számra a csokit ?
2014. febr. 3. 09:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy.Esélyed nincs arra, hogy lefogyj.Egyszerűen nem vagy azon a szellemi színvonalon ennélfogva nem is érdemled meg, hogy jól nézz ki.
2014. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen beszólások miatt lesz bennem még nagyobb akarat erő és megmutatom hogy mire vagyok képes, és meg fogok szabadulni attól a néhány kilótól!
2014. febr. 3. 09:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy pl. hogy eszel, de kevesebbet.

Teljes kiörlésű dolgokat amúg is ehetnél, persze mértékkkel.

Zöldség, hús, hal tojás, ezeket mind ehetnéd, leves helyett.

2014. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. egy olyan fontos témában mint a táplálkozás, minden alapismeret hiányzik..


2. lisztmentes diéta mennyire hatásos: nagyon, de nem csak a búzaliszttől lehet elhízni..


3. NINCS híg étel meg szilárd étel! Minden ételt megrágsz, és pépként kerül a gyomrodba! Ahol péped 'leves' lesz.


3. A táplálékaink húsok, belsőségek, halak, tojás és zöldségfélék. Ha ezeket esszük fogyunk illetve megerősödünk (a fogyáshoz erős, egészséges hormonrendszer kell, ha ez nincs akkor idővel bezsírosodik az ember) ha ettől eltérünk, akkor szép lassan (vagy gyorsabban) megbetegszünk.


Nem levesevés kérdése, hanem az élelmiszerek minőségéé :)

2014. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Na erre kíváncsi leszek :DDD Megsúgom, csak izomból fogsz lefogyni mert túl idióta vagy hozzá, hogy felfogd hogyan működik az emberi test :D
2014. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Te idiót*a én nem izmos akarok lenni hanem vékony! A búsnak irkálsz ide te bamb*a béna*, szerintem még izom van az agyad helyén is.

Te marh*a nagypofáj*ú kötekedő rohadé*k!

Ha nem tetszik valami keresgélj más kérdések között.

Hát ezek után kíváncsi lennék hogy nézel ki hogy mire ilyen nagy a pofád.

Nem akartam csúnyát írni de nem hagyom magam hogy így ilyet írjanak nekem, azért mert nem tudják egyesek hol levezetni minden napi feszültségüket.

2014. febr. 3. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Súgó, ne haragudj, de te vagy az idióta. ATtól, hogy húsevésel fogysz, nem levesevéssel, még nem nőnek gigászi izmaid.

Csak nem leszel aszott...

Voltak bunkó beszólások, de többen segíteni akartak itt neked, de nem fogod fel, hogy nem levesevéssel lehet/kelll fogyni...

2014. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdező
2014. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!