Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Liszt mentes diéta mennyire...

Liszt mentes diéta mennyire gyorsan hatásos egy függőnél?

Figyelt kérdés

Ha valakinél nem volt olyan nap hogy ne evett volna kenyeret vagy lisztes ételeket és az átvált híg táplálkozásra és minimális étel bevitelre az fogyni fog e?

Pl ha csak hetente 1 alkalommal evett levest eddig és átvált napi 3-4 szeri leves adagokra és minimális szilárd ételre akkor fog fogyni?



2014. febr. 3. 08:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azzal nincs is gond hogy kapom a tanácsokat, csak a gúnyos megjegyzéseket ahogy kapom na az nem épp a tanácsadáshoz tartozik.

Felfogtam és érzem is hogy a leves diéta nem célszerű meg fogom fogadnia jó tanácsokat de nem vagyok hajlandó szó nélkül eltűrni semmit hogy engem le idiót*ázzanak.

Ezt vegye magára aki ilyet írt.

2014. febr. 3. 12:22
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen levest eszik az ember. Nagyon jól lehet vele fogyni, csak most sokak szerint a csibemell, párolt zöldség a diéta. Egy jó raguleves helyettesítheti például az egyik étkezést. Létezik a káposztaleves diéta, amitől már sokan lefogytak. Bár nekem az túl egyhangú. Azért kövérek most az emberek, mert már nem nagyon esznek levest és savanyúságot.

Higgyél benne, hogy lefogysz! Természetesen sportot is ajánlanék Neked. Én mindennap eszem levest és egy kevés másodikat, hozzá savanyúságot.. Így tartom a súlyom.

2014. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó utolsó gondokodj: eszel mást is mellé, kérdező pedig nem akar....minimális szilárd ételt akar, és leírták már páran ennek következményeit...tök csofi lesz az ember
2014. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!