Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Jó módszer, ha nem a kcal-t...

Jó módszer, ha nem a kcal-t figyelem, hanem inkább azt, hogy hány gramm szénhidrátot vittem be?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, jelenleg 73 kg, és úgy tervezem, hogy napi 100-110 g ch-t viszek be maximum.

2014. febr. 12. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kcl megszokottabb. Te tudod végül is.
2014. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem megoldás, ennyi erővel zsírt ehetnél kétpofára, miközben 10 dkg 900 kalória.
2014. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak tésztaféléket meg krumplit nem szabad enni. Zsírt igen.
2014. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem inkább az lenne a célom GI-t a lehető legalacsonyabban tartsam.
2014. febr. 12. 20:34
 5/8 VWXYZZS ***** válasza:
Ez a legjobb megoldás. A 110g a te súlyodhoz tökéletes. Egyél még meg mellé napont 140g fehérjét minimum és akkor az nagyon fsza lesz. Tényleg.
2014. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mert egy csomó kaja van magas kalóriatartalommal, amiben nincs sok szénhidrát. A zsír is rengeteg kalória.

Nálam az vált be, hogy bár kevéssé figyelem, hogy mit eszem, de betartom a kalóriakeretemet.

A szénhidrát limitemet rendszeresen túllépem kicsivel, mégis fogyok.

2014. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha leszorítod kb 100 grammra a ch-t, ritkán fög összejönni fehérjéből és zsírból 2000 kalóriánál több, ahhoz nagyon zabálni kell.
2014. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én eddig mindig a kcal megszállottja voltam, és Norbi Update módszernél olvastam arról, hogy a CH és GI a lényeg, nem feltétlenül a kcal. Most már értem, hogy nem mindegy például, hogy 1500 kcal zöldségből és húsból viszel be, vagy csak csokiból.
2014. febr. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!