Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Megközelítőleg hány g ch-t és...

Megközelítőleg hány g ch-t és fehérjét vigyek be naponta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 54kg-os 21 éves lány vagyok és szálkásodni szeretnék! A paramétereim derék:69cm, csípő:80cm, fenék: 90cm, comb: 50cm. Ezeket mértem le. Nyárra szeretnék ismért formába jönni. Egyszer más sikerült, akkor elhagytam a gyorsan felszívódó ch-kat, teljes kiörlésű gabonatermékeket se ettem. Max zabkorpa, zabpehely. Illetve maglisztek. Ízesíteni nyírfacukorral szoktam. Nem paleózom, csak átvettem onnan néhány ötletet. Viszont ezekből az alapanyagokból készült ételekből is sikerül annyit ennem vizsgaidőszakban, hogy feljött rám két kg. Nyáron voltam csúcsformában, akkor 50kg voltam és kb négy-öt centivel mindenhonnan kevesebb. Akkor Rubint Rékáztam. Most tudatosabban szeretném csinálni. Kíváncsi lennék, kb naponta mennyi ch-t, illetve fehérjét vigyek be és a zsírok természetesen.Esetleg a kalória bevitel is fontos lehet. Plusz milyen mozgást javasoltok, ami a leghatásosabb? Mellette gondolom kell az erősítés, hogy maradjon izom.

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. febr. 21. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy 160cm.
2014. febr. 21. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Ch 100 gramm (kezdetnek, ha nincs heti 0,5-1kg fogyás csükkentsd)

Fehérje 110 gramm

Zsír kb 30 gramm (telítetlen)


Heti 3-4x 40-60 perc aerob, és minimum 3 erősítés (kondiban vagy saját testsúllyal)

2014. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig is 100g ch-t ettem vagy kicsit kevesebbet, de nem volt nagy változás. Azért kérdeztem, hogy biztos ennél kevesebbet kell ennem, de az is lehet már hozzászokott a szervezetem. Mindenesetre megpróbálom csökkenteni, de mennyivel kell? Egyelőre -10g?
2014. febr. 21. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sárga kapszulát! Ott mindenre választ kapsz.

[link]

2014. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen láttam már ezt az oldalt, de nekem minimum 240g ch-t írt, amit én erős túlzásnak érzek, pláne mivel most eszek 100g-ot kb. Máshol meg azt írják, hogy a testsúlyt kell szorozni 1-1,5 grammal az a ch mennyiség plusz testsúly*2-3g az a fehérje. Szóval eléggé eltérő dolgokra bukkantam. Gondoltam megkérdezem itt hátha nagyobb az esélye az egybehangzóbb véleményeknek.
2014. febr. 22. 11:21
 6/7 freedii válasza:
Kedvesem, ha ezt számolgatod soha nem fogsz egy jó ízűt enni. Soha nem leszel elégedett ember, mindig azzal fogsz foglalkozni hogy innen még egy centit, onnan egy felet.............
2014. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Semmilyen diétát nem tartok és rendszeresen sportolni sem szoktam, mégis szálkás vagyok... Hogy lehet ez?

1) Csak akkor eszem, amikor éhes vagyok (és csak addig amíg annak érzem magam)

2) Szeretek biciklizni, sétálni.


Soha életemben nem volt gond a súlyommal, sem az "alakommal".


F27

2014. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!