Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diétát kezdek! Ehez...

Ketogén diétát kezdek! Ehez szerintetek hány KCAL-t vigyek be naponta? 187cm /90kg kb.18% testzsír F/24

Figyelt kérdés

Most 1600-at viszek be/nap de azt olvastam hogy ez kevés nekem? Szerintetek?

És CH visszatöltésnél mennnyit vigyek be /nap?


2013. ápr. 24. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Édes istenem, hát nekem erről fogalmam sincs!:D

Szerintem nem vagy kövér a magasságodhoz, van rajtad némi felesleg ugyan, de azt sporttal és testépítéssel simán leküzdheted! Az 1600 kcal egyébként sem sok, sőt! Baromi kevésnek gondolom! Mondom, én a helyedben szálkásító diétára állnék rá és gyúrnék, hogy izmosodjak!

Sok sikert és kitartást kívánok! 23/L

2013. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most látom elírtam :)

Nem 187cm csak 178cm

a többi jó

2013. ápr. 25. 16:51
 3/3 Simon0211 ***** válasza:
A ketogén diéta komoly dolog, hiszen kizökkented a tested a megszokott ritmusából. Több féle módja van a ketogén diétának, hol egy hol két napra osztják a töltést stb. Én személy szerint azt javaslom, hogy nagyjából 500 kalóriával csökkentsd kalóriabeviteled , ahoz képest h mennyire van szükséged egy nap. Ha nem sportolsz az 1600 kalória kellemesen hangzik, de ha ezt még sporttal is kiegészíted akkor bizony kicsit növelni kell a kalóriabevitelt. Sok helyen nem írják, de a ketogén diéta alatt érdemes telítettlen zsírt fogyaasztani pl oliva olaj, lenmagolaj stb. , de ezekkel csak óvatosan hisz egy gramm zsír 9 kalória. A visszatöltési napodon meg annyi CH-t eszel, amennyi jólesik (hiszen a CH raktáraid teljesen kiürültek) ameddig a napi kalória kereted között vagy!
2013. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!