Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Írna valaki egy helyes napi...

Írna valaki egy helyes napi étkezést a szénhidrátszegény diéta alapján? (fogyni szeretnék 10-15 kilót)

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,csak előbb add meg az adataidat és fáradt a kasszához!
2014. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elég egyszerű. Egyél salátákat tejföl és majonéz nélkül, esetleg egy kis rozskennyérrel. Vacsorára egy főtt tojás + paradicsom.


Csomószor ezt eszem, nem is vagyok kövér...

2014. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Happytheeverafter válasza:
Es a salatat eheted 0,1 szazalek zsirtartalmu yoghurttal
2014. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yorda36 válasza:

Szia!


Szerintem mindent ehetsz, csak mondjuk fele annyit, mint eddig és rendszeresen. Teljesen jól hozzá lehet szokni, ha elhagyod a kenyeret. -az már fél siker! Én speciel a múlt héten székely káposztát meg bablevest voltam kénytelen enni (erre volt keret :-| :-) ) mégis lement másfél kiló. Fontos,h ne kínozd magad,mert az később egy ordenáré nagy zabálással végződik. Nem tudom létezik-e a világon még egy ember, aki nálam nagyobb élvezzettel eszik, de rájöttem,h ezt okosan is lehet csinálni. Lényeg,h egyél bármit, ami jól esik, csak mértékkel, állj meg azon a ponton,amikor már nem vagy éhes,de ne érd el azt a szintet,h jól laktál. Ja és igyál sokat! Nekem napi 2liter üres tea most már simán lemegy. És mozogj! Ha ezt betartod, tuti meg lesz a heti 1-másfél kiló mínusz. :-)

Sok sikert! És kitartást! :-)

2014. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szénhidrátszegény étrend egyik fontos kulcsa, hogy állati zsiradékban ne legyen szegény, abból válik a főbb energiaforrás. A zsír alacsony CH mellett nem fog hízlalni egy kicsit sem. A mindenből lehet, de kevesebbet egy kicsit ilyen "nem merek" módszer. Az arányokat nem fogja megváltoztatni, és az ilyen elven való létezés igen sokaknál nem működik kis belső kínlódás nélkül. Az igazán hízékonyaknál pedig nem is lendíti előre a kilók levándorlását. Az éhség elmúlás megvárása, és STOP kikiáltása sem lesz mindig automatikus, ha az éhség eredetetét nem szüntetjük meg. Ezt nem agyban kell eldönteni, hanem biokémiailag aláásni. A ch csökkentés és a zsír megtartása vagy növelése ha eddig kevés volt, pont ezt a célt szolgálja. Nekem nem volt szükségem ennyi agyi "parancsra" 8-12 óránként vagyok éhes, és akkor eszek annyit mint más a napi 3 étkezésnél. 8 hónap, 38 kiló. Izom nem tűnt el.
2014. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!