Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott valaki a Gastroyalos...

Fogyott valaki a Gastroyalos étrenddel? Melyiket válasszam a sok közül, ha fogyni szeretnék? VAn egy forma-bontó ultra-szénhidrátszegény étrend, ami egész jónak tűnik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 09:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
77%
teljesen mind1, mit eszel. inkább fuss 3 kört a háztömb körül.
2010. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás!

Sok sikert a fogyáshoz! :)

2010. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:

Szia!


A Gastroyal zsírégetőklub az ABC rendszerrel dolgozik.A-lúgosítás, B-zsírégetés, C-súlymegtartás.Ez alapján érdemes kiválasztani a megfelelő menüt a számodra!Sorba célszerű haladni értelemszerűen!Az én anyukám 25 kilót fogyót ezzel a módszerrel így én csak ajánlani tudom!!!

2010. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező !


A Gastroyal ABC Best of étrendjét fogyasztottam (és fogom is ) és nekem nagyon bevált. Már 9 kilónál tartok ,és imádom ,hogy palacsinta ,sütik, rántott húsi is van menübe "Zsírégető" lisztből készülnek melynek szénhidráttartalma és glikémiás indexe alacsony . Nekem segített a Megadrink ital a kávé elhagyásában is. Próbáld ki szerintem szuper.

2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Én a formabontó étrendet eszem, és 2 hónap alatt 21 kilót fogytam tőle. Nagyon finomak az ételek, válltozatosak, és nem kell éhezned sem. Próbáld ki! :)
2010. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
A szénhidrátszegény étrenddel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mert azt még nem próbáltam, de én mindenképpen azt javaslom mielőtt elkezded a diétát egyeztess egy dietetikussal és nem árt egy vérvétel sem. A diéta mindenkinél más és minden szervezetre máshogyan hat. Nekem például a 90 napos diéta vált be, ami a szétválasztáson alapul. Élhető a kúra és én heti 1,5 kg-ot fogytam tőle :-)
2010. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
Abszolút jó, én fogyok tőle folyamatosan! Az ABC étrendet eszem február óta és azóta lement 25 kiló. A szénhidrátszegény étrendet is ettem egy ideig, az is bírhatós meg finomak a kaják:) de nekem az ABC jött be leginkább, mert hiányoznak a szénhidrátok azért egy idő után, ebben pedig minden van, palacsintától kezdve kifliig, minden.:)
2010. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
én a formabontó étredel 21 kilót fogytam 2 hónap alatt. Szerintem válaszd azt, mert finom kaják vannak benne, és finom italok, no meg a turorudi :D az nagyon finom. És a pizza.. például nekem az volt a kedvenc kajám.. normális adag mintha egy pizzériábol rendelted volna, és finom is, és mindennek elött fogysz tőle és nincs teli "méreggel" mint a pizzériákban.
2010. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
A formabontóban is ilyen zsírégetőlisztből van a pizza,m mint az ABC étrendben? Hú, lehet azt is kipróbálom akkor. Mondjuk az ABC-ben is szokott lenni frizza meg pizza meg mindenféle tésztás cucc is ebből a zsírégetőlisztből, finomak azok is.
2010. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen próbáld ki.. Igen az is zsírégető lisztből van.. És teli olyan dologgal amit megehetsz, éés nem kell számolgatni, hogy hány kalória van benne, meg hogy ebbe most mennyi szutyok van ami rocsolja a szervezetedet.. ebbe pont annyi van mindenből hogy a fogyókúrázó megehesse.. Ha kipróbálod a zsirégető pizát, ajánlom még 2 kedvencemet.. a zsirégető italmixet, és a gastroyyal turórudait.. :D
2010. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!