Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez mitől van? Mit rontottam...

Ez mitől van? Mit rontottam el? Szeretném tartani a súlyom

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni 1 hónapja csinálom és 6 kg ment le.

Nem koplaltam, fehérje dús ételeket ettem, gyümölcsöt, zöldséget, szénhidrát szegényem.

Legutoljára 58 kg-ra mértem magamat, majd 4 nap múlva újra és akkor 61 kg.



2014. febr. 27. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bevizesedtél. Ezt több dolog is okozhatja, pl. : menstruáció, magasabb ch bevitel, súlyzós edzés.
2014. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az elmúlt napokban igen, több szénhidrátot ettem, de arra hogy mikor ( általában reggeli max ebéd)

Nem estem túlzásokba, egy szelet kenyeret vagy a gulyáslevesbe krumplit, pogácsát ettem.


Most ez azt jelenti h ha eszek egy kevés szénhidrátot, akkor 3 kg csak úgy néhány nap alatt rám jön vissza?

2014. febr. 27. 21:25
 3/5 anonim válasza:

Sajnos ez a mókus kerék:( én is ezzel szenvedek :(

alig eszem oda figyelek én is és ha egyszer bűnözök akkor nesze neked jönnek a kilók:(

2014. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kizártdolog válasza:

Önmagában a súly nem lényeges. Az a fontos, hogy miből áll. Lehet valaki 55 kilósan is "puha" és 61 kilósan is feszes, izmos.


Amit tapasztalsz valószínűleg sima hormonális súlyingadozás és a megváltozott étrend hatásának keveréke. Semmi tragikus nincs benne. Várható is volt, hisz 1 hónap alatt 6 kilót zsírból nyilván nem fogyhattál sima étrend változtatással.


Magyarul az alacsony szénhidrátbevitel miatt "kiszaladt" belőled a víz, amit most ismét megkötött a szervezeted.



Használj centit a mérleg mellett és kitartás :))

2014. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! centit is használok, de változást nem észleltem ://
2014. márc. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!