Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig lehet büntetlenül...

Meddig lehet büntetlenül víznapot tartani?

Figyelt kérdés
Vasárnap dél óta nem ettem semmit, csak vizet ittam és kávét édesítővel. Ugye már szerda reggel van. Először szörnyű fejfájásom volt, gyenge voltam, de kedd reggelre elmúlt. Tegnap egész nap pörögtem, tele energiával, életkedvvel. Olyan jó érzés, még szeretném megőrizni, de félek bajba kerülhetek, ha nem eszek semmit, de olyan jó érzés. Ja és persze fogytam is, de nem csak ez a lényeg, mert nem sietek.

2014. febr. 5. 06:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem nagyon fogytál, mert a tested ugye éhezik, valószínűleg már ráállt az izomzatod bontására.


Tegnap azért pörögtél, mert az utolsó energiáidat éled fel, még megölhetsz egy állatot hogy ételed legyen (vagy kereshetsz egy gyümölcsfát...)


Ezután már a legyengülés és az összeesés jön.


Büntetlenül úgy az 1. nap volt, úgy hétfő óta te már piros zónában jársz.

2014. febr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tornáztam, mozogtam (mint máskor soha) és a derekamnál érzem a "fogyást", ahol ugye nekem sajnos háj van. Persze tudom, hogy így nem lehet csinálni, na és nem is a fogyás miatt kezdtem el. Az csak mellékhatás, szóval mindegy, hogy fogytam vagy sem.
2014. febr. 5. 07:36
 3/21 A kérdező kommentje:
Jobb lesz, ha eszek :)
2014. febr. 5. 07:40
 4/21 VWXYZZS ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy új agyat már nem tudsz növeszteni te nagyon hülye.
2014. febr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Általános értékrend szerint igen, kimondottan jobb lesz ha eszel, normális minőségű élelmet.


Pár nap alatt érezted a derekadnál a fogyást. Ez nagyon királyságos, de nem engedném hogy az érzékeim teljesen elbolondítsák a tudatomat. Érezni lehet sokfélét, csupán érző idegek és elektromos impulzusok kérdése.. nem kell mindent komolyan venni, az érzékek becsapnak (Mátrix hasonlat)

2014. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én pl. ha sz@.rok egyet,akkor érzem,hogy büdös van. :-)
2014. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen eufória tipikus jele annak, hogy a tested éhezik, már kezd kikészülni, a véred pedig tele van méreganyagokkal, amik a tartalékaidból szabadultak fel. Májfunkcióid elég gázok lehetnek.
2014. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Evolúciós eufória.


Látod Botero, ha büdös akkor nincs már sok hátra :D

2014. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A deréktáji "fogyás" csak a belek kiürülését jelzi. Folyadékként csak víz nem elég, kellene ásványí só is. legjobb lenne csontleves vagy húsleves (buillon) formájában és akkor minimális fehérje és zsír is bejut. A zsírok a zsírban oldódó vitaminok vivőanyagát jelentik.
2014. febr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Evolúciós folyamataimat mások is érzik Tápi. :-)
2014. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!