Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok volt mára? (Nem...

Ez nagyon sok volt mára? (Nem fogyózok csak próbálom az alakomat tartani! ) Sürgős!?

Figyelt kérdés

R: szendvics (zsömle vaj kolbász 3 karika sajt uborka és tea mellé)

E: Frankfurti leves ( egy fél tányér)

palacsinta (túrós 2db és 1 kakaós)

U: Narancs

V: nem tudom még levesre gondoltam

Nem nagyon szoktam édességeket enni de ma így jött össze sajnos a hét napjain sokkal több gyümölcsöt szoktam enni és kevesebbet


2014. febr. 15. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem volt sok, ne aggódj.

Vagy tornázz egy fél órácskát, hogy megnyugodj.:)

2014. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehogy volt sok. Én ennél sokkal többet eszek (mondjuk sokat is sportolok) és soha nem híztam egy kilót sem.
2014. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
amit eszel az vagy. reghelire probalj meg teljes kiorlesu szenhidratot enni es ne felejtsd el a rostokat! Az edesseggel nincs baj egyaltalan ha kerulod a sima cukrot. a nyirfacukrot vagy a stiviat probald ki. nem dobja meg az inzulinszinted mivel kisebb a glikemias indexe es nem hizlal. lehet valamivel dragabb, de kevesebn kell belole. hiperekben is beszerezheto, de bioboltokban olcsobb! Palacsintat ha kokuszzsirban sutod egeszsegesebb! toredeke a telitett zsir mint az olajoknak, vagy oliva! es a feherje hol marad? szenhidratot latok, de feherjebevitelt nem igen. napi tapanyagszuksegleted szenhidratbol 3-5gramm/ testsulykilonkent, a feherje pedig 2-3 gr/tskg. a zsirt es cukrod minimalizald es nem lesz baj. sose a kaloriat figyeld, hanem hogy ezek meglegyenek!!!! es nem menj rajta tul! akkor nem fogsz hizni :-).
2014. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!