Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a betegség...

Mit csináljak, ha a betegség miatt nem tudom normálisan tartani a diétát?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán vagyok beteg, talán évente-kétévente egyszer, de jelenleg sajnos elég csúnyán lebetegedtem. Nincs meg a napi 5 étkezésem, mert vagy átalszom a fél napot vagy nincs semmi étvágyam. Meg néha olyat "kell" ennem, ami nem annyira diétás, pl. tejbegríz, mert egy szilárdabb kaja kaparja a torkomat és az ilyen pépes csúszik csak le. Szóval teljesen káosz most az étkezésem, ráadásul az anyacserém is be van lassulva, mert nem sportolok. Hogyan tudnám elkerülni, hogy ne hízzak semennyit?
2014. jan. 15. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehetne inni fehérjeturmixot és mindenképp szedj multivitamint.
2014. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális betegség alatt, hízni nem fogsz pár adag tejbegríztől, főleg, hogy kevesebbet eszel. Ha meggyógyultál, majd újra rendesen eszel, tornázol.
2014. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!