Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 10 nap alatt mennyit lehet...

10 nap alatt mennyit lehet fogyni annak aki minden nap evett cukrosat és hirtelen megvonja magától?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem pontosan ez volt a kérdésben de én 13 nap alatt 2,5 kg mínusznál tartok, aminek nyilvánvalóan csak egy része lehet zsír, a többi víz..stb. (nagyon nagy súlyból indulok)


amúgy szerintem max 2 kg, ha sikerül 2x 7700 kalóriát elégetned a 10 nap alatt.


de én nem csak a cukrosat hagytam el, hanem a fehér liszttel készüld dolgokat is + kalória és szénhidrát csökkentett életmódon vagyok (számolom mindkettőt) szóval az adagjaim mennyisége is jócskán lecsökkent. kb a felére.

2014. márc. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Csak hosszútávon működik a tartós fogyás. Nem ez volt a kérdés, de én azzal, hogy az esti csokit elhagytam (heti 1-2x ettem olyan 50-70 grammot), 1 év alatt 20 kilót fogytam. 172 cm vagyok, 88 kg-voltam, most 68 vagyok. Nem mozgok többet, nem eszem kevesebbet vagy mást, szimplán nem nasizom vacsora után. 10 nap nem elég arra, hogy átálljon a szervezeted.
2014. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem egészséges hirtelen megvonni, csak fokozatosan
2014. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
semennyit a cukor beépül és zsírrá alakul, ezért erősíteni kell
2014. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A cukor nemevésére nem alkalmas szó a megvonás.


És természetesen csak inzulinrezisztencia, komoly beteg állapot esetén van értelme arról beszélni, hogy fokozatosan kell lecsökkenteni a szénhidrát fogyasztást, de cukrot még ilyenkor is elhagyja az ember, nincs azzal semmi baj.


Sajnos olyan van, hogy a keményítőt nem jó rögtön nullára letenni, mert annyira hozzá tud szokni a szervezetünk, teljesen felborul a hormonrendszer és már kialakul egy komoly biológiai függés a szénhidráttól. Szóval az IR az egy kicsit komplikáltabb dolog, de egyébként le lehet tenni a cukorfogyasztást, keményítőt is és ezek jó célok.

2014. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!