Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Május 29-ig, hogy adhatnál le...

Május 29-ig, hogy adhatnál le 10kgt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 14:11
 1/5 anonim válasza:
Ne vigyél be a szervezetedbe szénhidrátot. Se cukor, se liszt. Paleo, Update szerint étkezel, akkor sikerül. Mellette mozogj sokat. Lépcsőzés, futás, konditerem.Amit ehetsz: csirkemell, zöldség, gyümölcs. Semmi nasi!
2014. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

beszélj egy orvossal. Kezdjük itt. 10 kiló leadás azt jelenti, hogy túlsúlyos vagy. (ha csak nem a MÉH be viszed a papírgyűjtésből a színeset)

10 kiló leadása ilyen rövid idő alatt, komolyan megviseli a szervezeted, és beteg leszel, nem egészségesebb. Az orvos és dietetikus kontrollált körülmények között, orvosi felügyelettel segítenek, hogy a fogyás tartósan fogyás maradjon, (ne szedd vissza pikk pakk) és ne legyél közben beteg

2014. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok túlsúlyos, nem erről van szó csak vékonyabb szeretnék lenni. Köszönöm a választ kifogom probálni.
2014. márc. 16. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi felesleg van rajtad, de saját tapasztalatok alapján: én minimálisan voltam túlsúlyos (a túlsúlyos és a normál BMI tartomány határán voltam), akkor az első 10 kiló kb 10-12 hét alatt ment le a következő módszerrel: megnéztem a BMR-emet és úgy alakítottam a kalóriabevitelemet, hogy a BMR-hez képest edzéssel és evéssel minden nap kb. 500 kalória mínuszban legyek. Sok zöldség, gyümölcs, minimális kenyérféle (csak vékonyra szeletelt grahamkenyeret ettem, ha ettem [20g/szelet]), fehérhús kevés olívaolajjal (max 1-2 teáskanál) vagy anélkül elkészítve, turmixok sovány tejtermékekből (néha azért befér 1-2 kocka csoki :) . Napi mozgás: az elején fél óra-40p, aztán folyamatosan emeltem. Így az elején olvadtak le a kilóim. Azóta is csinálom, de mivel már kevés feleslegem van, így 2-3 hetente megy le 1-1 kiló. De azt hozzá kell tenni, hogy már többet eszem, többet mozgok és erősítek is kicsit. :)

Sok szerencsét!

2014. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. márc. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!