Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy honapja dietazom es...

Egy honapja dietazom es leadtam 10kgt, egeszseges ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem egészséges,valószínűleg vissza is fog jönni pár kiló.
2011. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de en mar lefogytam annyit, nem arra vagyok kivancsi, hogy le e lehet fogyni, cs azt szeretnem megtudni, hogy ilyen merteku fogyas, nem e karos a szervezetnek, ilyen gyorsan ennyi kilot.
2011. okt. 30. 13:26
 4/15 A kérdező kommentje:
koszonom, en is arra gondoltam, h ha nem figyelek akkor vissza is jon, de meg mindig tartom a fogyokurat, koszonom valaszokat
2011. okt. 30. 13:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Elárulod a módszered?
2011. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

problem No 1.: ennyi idő alatt (~4 hét) akkora energiahiányt tartani, ami 10 kiló zsír fogyásához vezet (10 kiló zsír ~90 000kcal) lehet, de csak koplalással.

problem No2.: 10kg testtömeg csökkenés = víz + glikogén + zsír + izomtömeg csökkenés. vajon miből mennyi ment le? a lassú fogyást azért is ajánlják, mert úgy zsírtól lehet hatékonyan megszabadulni, kevesebb izomvesztéssel..

problem No3.: megterheli a szervezetet. nem tudom mennyire, én pl. széthajtom a testem és eddig még élek (jeee) de fogalmam sincs mennyire károsítja a nagyobb testtömeg ingadozás.. erős test gondolom elviseli, de vannak betegségek, gyengeségek amik mondjuk rizikófaktort jelenthetnek szerintem mind hízás, mind pedig fogyás esetén.

2011. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha a kérdező nagy túlsúllyal rendelkezik, és el is van vizesedve, simán lemehet az első hónapban ennyi. nekem volt olyan ismerősöm aki ennyit fogyott, de nem látszott annyival vékonyabbnak. nem koplalt, csak volt rajta vagy 40 kg. valószínűleg 4-5 kg víz is meg volt kötve benne (mint a beton :D), ezért lehetett ekkora súlycsökkenés.
2011. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jaja, próbáltam ezt is belekalkulálni, úgy írtam hogy a tömegvesztés történt vízből glikogénből zsírból és izomból, próbáltam összetétel szerint csökkenő mennyiségben írni és ezzel utalni a vízvesztés jelentőségére :D
2011. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hat 103kg voltam, es mondtam, h elég es elkezdtem a feherje dietat, de nem igazan tartottam be, mert gyakran ettem burgonyat is, azzal potoltam a szenhidratot..amugy meg semmi extrat nem csinaltam, meg cs nem is sportoltam, cs raalltam tegnap merlegre es 93kg vagyok..de szemmel is jol lathato mindenki mondja..meg folytatom is a dietat, cs ne legyen komolyabb bajom belle..de etkezem rendesen, kiveve a tésztaféléket hanyagolom..
2011. okt. 30. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem hangzik rosszul, ha én azt mondom hogy heti 1kg fogyás ideális, ez nem baromi komoly kutatásokon alapszik, és csak ez a működő, ez tudtommal egy tapasztalati-gyakorlati ajánlott érték.

nyilván nagyobb tömegből az említett víz is távozott, ha lassul a fogyás akkor meg tudni fogod, hogy nincs probléma, csak más szakaszba érsz.

2011. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!